Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pici baba mellett, ki hogyan...

Pici baba mellett, ki hogyan oldja meg az edzést?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem és annyira ki vagyok készülve a rám rakódott feleslegtől, hogy úgy döntöttem, hogy elkezdek ismét edzeni.

Nappal a babám csak 2-3x alszik 20-30 perceket, de ezidő alatt a háztartást intézem. Sajnos éjjel is többször kelek hozzá, mert folyton mocorog és nyögdécsel.

Ha este lefektetés után tornáznék, akkor a férjemtől veszem el az időt... továbba az éjjeli kelések miatt következő nap még fáradt is lennék.

Nem kifogásokat keresek, valamit ki fogok találni, csak érdekel más mikorra időzíti.


(Aki azt írja, hogy sehogy kérem ne válaszoljon)



2019. okt. 2. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első időkben akkor edzettem amikor aludt, de most rászokott, hogy csak úgy hajlandó aludni ha mellette fekszem, rögtön megérzi amikor kiosonok..elkezdtem előtte tornázni😅 most már mászik, így jobban oda kellek figyelni, de hozzászokott, hogy most anya ugrál...Shaun T 25 perces edzéseit tolom, azt az időt játékkal tölti, vagy ami mégcukibb, ül előttem és rajtam nevet de úgy igazán😂 vannak gyakorlatok amihez súlyzóként emelgetem őt, végig kacagja😅 és naponta megyünk hosszú távra sétálni, ő alszik én meg szakaszosan futok vele.
2019. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak babás tornák is,akkor nem gond,hogy mit csinál a gyerek. Nekem Péntek Enikő baba-mama tornája van meg,kisfiam nagyon tudja élvezni :-)
2019. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ébren van, nem tudsz mellette fél órákat tornázni?

Az enyémeket szórakoztatta, ha látták ugrálni, meg ugye a gyakorlatokat is úgy csináltam, hogy bevonjam őket.

Pl.guggolsz felette, közben bohóckodsz neki, vagy a hasizom erősítés is szintén olyan, amibe akár bevonhatod a babát

Nézz baba-mama tornász videókat, talán kapsz néhány ötletet.

2019. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Maminbaba videora tornaztam, csatos hordozoval a hatamra vettem, es tornaztam. Ez volt az egyik kedvencem, mert kelloen rovid, egyebkent a gyerek imadta, es rendszeresen el is aludt a hatamon kozben:

https://www.youtube.com/watch?v=peslFFWTETU

2019. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Baba-mama joga, ha nem akarsz hordozni: https://www.youtube.com/watch?v=pFhr-pqh3UQ
2019. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Betettem babakocsiba a gyereket és mentünk sétálni a hegyekbe. Pár hónap múlve teheted sport babakocsiba és akkor futhatsz is a babával. Lehet kapni biciklire utánfutót. Beleteszed a babát és mehettek biciklizni. Ha otthon szeretnél tornázni, Cindy Crawfordnak vannak frissen szült anyáknak szóló tornavideói. Egy blokk kb. 10 perces.
2019. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos ötleteket :-)
2019. okt. 2. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!