Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a gyermekem?

Miért csinálja ezt a gyermekem?

Figyelt kérdés

Szerencsére nagyon jól viselkedik, bárhova el lehet vele menni. Nyilván előfordul hiszti, de hamar tuljutunk rajta.

Viszont ha át megyünk a férjem szüleihez szó szerint megbolondul. Akaratos, hisztis, szofogadatlan. Egyáltalán nem bírunk vele, hiába szólunk rá nem érdekli.

Egyszerűen nem értem. És csak ott viselkedik így.

A férjem szülei neki nem a nagyszülei, de soha nem volt emiatt probléma. De nyilván nem is úgy viselkednek vele mint a verszerinti unokaval.


2019. okt. 13. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

Mert tudja, hogy ott megteheti.


Valószínü, hogy otthon nem rettensz vissza büntetést adni a gyereknek annak ellenére, hogy tudod, hogy hisztizni fog miatta.

De ott anyoséknál nem szolsz rá, vagy ha igen anyosod ellent mond, hogy hagyad gyerek... ìgy a gyerek egy idö után tudja hol mit szabad.


Nem rég barátnöm vigyázott a két lányomra. Hívtam, hogy indulok a gyerekkért, és már akkor mondta, hogy iszonyat rosszak a gyerekeim, nem bír velük. (otthon se oviban se de angyszülöknél sincsen velük bajuk, ök is tudnak hisztizni, de feje tetejére soha nem állítanának semmit sem). Már hallottam, mikor beléptem, hogy üvöltenek és rohangálnak...

Mikor megláttak, rögtön abba hagyták, és csak néztek nagy szemekkel. Megkérdeztem, miért csinálták, és azt mondták, hogy a Julcsi egy szót nem szolt nekik.(ezt baatnöm is mondta) Ès szerintük ez az egész iszonyat vicces volt.


Most mikor a hétvégén vittem öket szabájokat állítottam fel. Elmondtam barátnömnek, hogy ha nem akarja, hogy a kanappén ugráljanak, akkor mondja el nekik. Ha nem akarja, hogy üvöltsenek akkor szoljon rájuk minden üvöltésnél és ne csak akkor ha már az egész ház hallja. Ès müködött.

2019. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!