Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés előtt meghűlés/betegség...

Szülés előtt meghűlés/betegség/influenza?

Figyelt kérdés
Össze szedtem egy közép fül gyulladást +torok gyulladást és ma már csorog taknyom nyálam is. Ok, ki lehet gyógyulni, igaz terhesen dupla annyi ideig tart, ami most nekem nincs. Jövő hétre vagyok kiirva. Félek hogy a baba is el kapja tőlem, ha esetleg nem megy túl mire megszülök. Volt valaki hasonló helyzetben? Voltam dokihoz, de csak fül cseppet adott a tegnap, meg valami undi gyógyszert a torkomra.
2019. okt. 15. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én nem, de az unokatesóm így járt, ráadásul hármasikrekkel. Nem akart elmúlni az influenzája, és úgy császározták szegényt, ráadásul altatni kellett, mert nem hatott az érzéstelenítő. Ő nagyon megszenvedte, viszont jó hír, hogy a kicsik közül egyik se kapta el.
2019. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapja el. Nekem a szülés előtti nap jött ki egy köhögős-lázas vírus, nagyon sz@rul voltam, szerencsére viszonylag gyors szülés volt. Szülés utáni nap is lázas voltam, köhögtem, szétrobbant a torkom, de semmit nem mondtak csak azt, hogy szoptassam és nem lesz baj. Nem is kapta el, pedig 0-24-ben együtt voltunk a picivel.
2019. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És viseletek maszkot vagy valami hasonlót?
2019. okt. 15. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször több orvost is kérdeztem hogy kell-e valami óvintézkedés de azt mondták, a szoptatás elég.
2019. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár 2-3 héttel szülés előtt de szintén lebetegedtem. Nekem nem tartott tovább kigyógyulni. Sok másik kismama is így járt akkoriban, akikkel egyszerre jártunk nst-re meg egy orvoshoz legalább a fele, de vhogy szülésre mind kikupálódott. Pihenj amennyit tudsz, szed amit csak lehet és nem lesz gond.
2019. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam :)
2019. okt. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!