Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit érez egy férfi amikor...

Mit érez egy férfi amikor kiderült hogy nem tőle van a gyerek?

Figyelt kérdés
Tegyünk fel van egy házaspárnak egy 3-4 éves gyereke és kiderül hogy nem a férj az apa. Mi a várható reakció ilyenkor egy férfitól? Egyáltalán hogyan derülhet ez ki, ha nincs szükség vércsoport vizsgálatra pld.?
2019. okt. 19. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
*kiderül
2019. okt. 19. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Mi a várható reakció? A válóper a minimum. A többi vérmérséklet függő. Van aki elfordul a gyerektől is.

Nagyon máshogy nem derülhet ki mint valami olyan eu probléma miatt ami genetikailag öröklődik és anya nem.hordozza, nem passzoló vércsoport stb.

2019. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Születéskor történik vércsoport meghatározás, bár ebből nem mindig lehet leszűrni a dolgoz, mert csak pár kombináció van ami nem lehetséges. Én személy szerint csináltattam maszek DNS tesztet, mert gyanús volt a dolog és megkönnyebbültem amikor kiderült, hogy nem az enyém.
2019. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom azt, amit egy nő, ha megtudja, hogy elcserélték a gyerekét a kórházban..


Szerintem valami megszakad az emberben a gyerek felé, de csak egy apró szál a vastag kötélben.


Aztán azt érzi, vérszerinti gyerek is kell neki, ahogy egy anya is felkeresné az elcserélt babát, mert a vérség is számít. Főleg, ha már tudják, milyen jó gyereket nevelni, a pasi azon lenne, hogy legyen neki vérszerinti gyereke is. Szerintem a mevelt gyerekét továbbra is szeretné, csak már nem érezné azt a megmagyarázhatatlan dolgot, amit az jelent, hogy a testedből egy másik személyt hoztál létre, valami újat..

2019. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piroska és a farkas ***** válasza:
0%
Férjem azt mondta erre, h dühöngene egy hétig, aztàn ugyanúgy szeretne minket tovàbb.
2019. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor becsüld meg ezt az embert, mert ilyen balekot nem kapsz még egyet az életben 😂😂😂
2019. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Hagyjad már szegényt, mindig ide irkál a képzeletbeli férjéről.

2019. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Màrmint ki?
2019. okt. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!