Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szálloda medencéjébe bemehet...

Szálloda medencéjébe bemehet 1,5 éves gyerek? És miben, hogy ne csináljon bele és ne fulladjon meg? Úszógumi bevihető?

Figyelt kérdés

Hallottam már úszópelusról, de milyen az és mennyire megbízható és hogy működik?


Én még nem merném bevinni a babát, de gondoltam, csak megkérdem, hátha mégis megoldható, hogy együtt legyen a szülőkkel a medencében, ha úgy adódik.


Tapasztalt szülők, akik már voltatok így pici babával szállodában, hogyan oldottátok meg ezt a kérdést?


Minden jó tanácsnak, tapasztalat megosztásának örülnék és köszönöm!



2019. okt. 30. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Az uszopelus arra van, hogy ha a baba ürít, ne keruiljkn a medence vízébe. Méhet uszogumival
2019. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1: Köszi!


És melyik úszópelus vált be, melyiket érdemes megvenni?


Aki tud linket is küldeni, annak köszönöm!

2019. okt. 30. 11:35
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az úszópelus csak a szilárd kakit fogja fel, minden más(pisi, laza széklet) a vízben végzi.
2019. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

3: Köszi!


Én is pont ez miatt aggódom....


Szóval akkor az úszópelus sem jó?


Akkor inkább ne vigyük be a medencébe a babát?


És aki babaúszásra jár, az akkor hogy oldja meg, minden a vízbe kerül, ha éppen pont olyat ürít a baba?


Nah... :(

2019. okt. 30. 11:40
 5/25 A kérdező kommentje:

5-ös: én nem érzem magam attól élhetetlennek, hogy elővigyázatos vagyok és szeretném megőrizni a higiéniát!


Írta fentebb valaki, hogy az úszópelus csak a kakitól véd, ezért olyanok válaszát várom, akiknek már hígabbat is sikeresen bent tartott és egy tippet arra vonatkozóan, hogy hol vették az ajánlott márkát, köszi!

2019. okt. 30. 11:47
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik uszopelus megfelelő, bemész a drgériába (rossmann, dm) és megkeresed a pelenkák között. Vannak helyek ahova én nem vinném be, mert összepisili a vizet, mi emiatt csak a Balatonba vittük.
2019. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

7: Köszi!


Közeledünk....

2019. okt. 30. 11:57
 8/25 A kérdező kommentje:
8: hát ebben is igazad van, adtam neked is zöldet!
2019. okt. 30. 11:58
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
4 hónapos kora óta járunk babaúszásra, sőt wellness hotelben is fürdött már velünk. Igen úszópelusban, és nem fosta tele a medencét. Egy másfél éves gyereknek általában már beállt napi egy szilárdabb székletre a szervezetre, ha fosik, akkor beteg. A szilárdat pedig felfogja az úszópelus. Ráadásul ha egy gyerek épp a nagydolgát végzi, azt észre lehet venni, főleg ha a medencében mellette vagy....
2019. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Gyermekbarát wellnessbe kell menni. Akinek baja van a kölykökkel az meg menjen oda ami childfree.
2019. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!