Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kínos helyzetbe hozott...

Milyen kínos helyzetbe hozott már titeket a gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltak akkor?

2019. nov. 1. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Legjobban férjemet égette le a fiúnk. Elvittük lovagolni testvéreivel. Mondjuk őt nem lóra, hanem pónira ültettük, mivel 3 éves, de nem ez a lényeg. Egyik ló hatalmasat fingott. Erre megszólal hangosan magzatunk, hogy apa is ilyet fingott valamelyik nap. Majdnem elsüllyedt a férjem, én meg majdnem meghaltam a nevetéstől. Azóta máshova járunk. És felvilágosítottuk a gyereket mit illik mondani mások előtt és mit nem. Lányaink is hoztak már kínos helyzetbe, de ez volt igazán emlékezetes.
2019. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez jó,szegény férjed :D
2019. nov. 1. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Az én 4 éves fiam nemrég hallotta a hajléktalan szót, persze az ő szintjén elmagyaráztam neki, mit jelent. Na, ugyanebben az időszakban tanulta a mozgássérült szó jelentését is (ez pedig a parkolók miatt jött nála).

Egy mankóval közlekedő emberre fennhangon megkérdezte tőlem, hogy "A bácsi hajléktalan?".

Ezen még utólag sem lehet jót nevetni, akkor pedig majdnem elsüllyedtem.

2019. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Legkisebb gyermekem (lány) olyan 3 év körül lehett. Oviból hazatérőben bementünk vásáolni egy nagyobb bevásárlóközpontba. Távozáskor a liftre vártunk, mikor megállt mellettünk egy nő, egy zacskó (talán fornettis) pogácsával a kezében. Picikém fennhangon közölte is a kívánságát, miszerint: "én is szívesen ennék most olyat". Nekem égett a pofám, a nő pedig vigyorogva megkínálta. Soha nem csinált ilyet, hogy miért pont akkor jött rá?
2019. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
2,5-3 ev körüli volt a fiam.Érdeklődő gyerkőc,azelőtt látta az apjàt meztelenül fürdés után..es kérdezte mi van ott apànak...elis mondtuk neki hogy apa is fiú...stb.Másnap mentünk a boltba,ült a bevásárló kocsiba beszéltünk a müzliröl mindenről,nevetgeltunk,aztán mi kovetkeztunk erre azt mondta a kasszasnak de csak úgy a semmiből hogy apának nagy bigàja van.Én kinomban csititottam de a kasszàs nem értette elsőre es visszakerdezett.A fiam persze elismételte kristály tisztán úgy hogy a mögöttünk sorba álló 8 ember is hallotta.Égett a fejem.
2019. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó sztorik :D az én fiam még csak 9 hónapos, de már most félek ezektől a helyzetektől :D
2019. nov. 2. 07:37
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Két fiam van. Amikor a kisebbik szobatiszta lett és nem volt rajta pelus volt, hogy megfogta a gatyában a kukacot. Egyszer a boltban is, és rászóltam, hogy itt nem lehet fogdosni, erre a nagyobb 4 éves azt mondta a pénztáros nőnek: apának is van kukaca, kb ekkora és mutatta a kezével, hogy milyen hosszú az apjáé. Hát mindenki röhögött. A férjem nem :D
2019. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolóknak, nagyon vicces történetek :) :D
2019. nov. 2. 13:05
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekem gondba volt, a bácsi meg az apa fogalmával. Még nagyon az elején. De izgatta a dolog.


A lidl-ben odament egy párhoz, megállt a férfi előtt és megkérdezte: "őt is szólíthatom apának??"


Hát majd elsüllyedtem, főleg, hogy ők nem viccesen fogták fel..

2019. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
OOo hát ez régi kérdés, de muszáj ideírnom, hogy én annyira jókat nevettem most 😂😂😂 bárcsak jönnének még ide sztorik, nagyon jó!
2021. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!