Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen kínos helyzetbe hozott már titeket a gyerkőcötök?

Hány évesek voltak akkor?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szituáció, gyerekek, szülő, helyzet

nov. 1. 15:21  Privát üzenet  

A válaszok
Legjobban férjemet égette le a fiúnk. Elvittük lovagolni testvéreivel. Mondjuk őt nem lóra, hanem pónira ültettük, mivel 3 éves, de nem ez a lényeg. Egyik ló hatalmasat fingott. Erre megszólal hangosan magzatunk, hogy apa is ilyet fingott valamelyik nap. Majdnem elsüllyedt a férjem, én meg majdnem meghaltam a nevetéstől. Azóta máshova járunk. És felvilágosítottuk a gyereket mit illik mondani mások előtt és mit nem. Lányaink is hoztak már kínos helyzetbe, de ez volt igazán emlékezetes.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont nov. 1. 16:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát ez jó,szegény férjed :D

# 2/9Időpont nov. 1. 17:42 Privát üzenet

Az én 4 éves fiam nemrég hallotta a hajléktalan szót, persze az ő szintjén elmagyaráztam neki, mit jelent. Na, ugyanebben az időszakban tanulta a mozgássérült szó jelentését is (ez pedig a parkolók miatt jött nála).

Egy mankóval közlekedő emberre fennhangon megkérdezte tőlem, hogy "A bácsi hajléktalan?".

Ezen még utólag sem lehet jót nevetni, akkor pedig majdnem elsüllyedtem.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont nov. 1. 22:15 Privát üzenet
Legkisebb gyermekem (lány) olyan 3 év körül lehett. Oviból hazatérőben bementünk vásáolni egy nagyobb bevásárlóközpontba. Távozáskor a liftre vártunk, mikor megállt mellettünk egy nő, egy zacskó (talán fornettis) pogácsával a kezében. Picikém fennhangon közölte is a kívánságát, miszerint: "én is szívesen ennék most olyat". Nekem égett a pofám, a nő pedig vigyorogva megkínálta. Soha nem csinált ilyet, hogy miért pont akkor jött rá?

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont nov. 1. 23:02 Privát üzenet
2,5-3 ev körüli volt a fiam.Érdeklődő gyerkőc,azelőtt látta az apjàt meztelenül fürdés után..es kérdezte mi van ott apànak...elis mondtuk neki hogy apa is fiú...stb.Másnap mentünk a boltba,ült a bevásárló kocsiba beszéltünk a müzliröl mindenről,nevetgeltunk,aztán mi kovetkeztunk erre azt mondta a kasszasnak de csak úgy a semmiből hogy apának nagy bigàja van.Én kinomban csititottam de a kasszàs nem értette elsőre es visszakerdezett.A fiam persze elismételte kristály tisztán úgy hogy a mögöttünk sorba álló 8 ember is hallotta.Égett a fejem.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont nov. 2. 07:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó sztorik :D az én fiam még csak 9 hónapos, de már most félek ezektől a helyzetektől :D

# 6/9Időpont nov. 2. 07:37 Privát üzenet
Két fiam van. Amikor a kisebbik szobatiszta lett és nem volt rajta pelus volt, hogy megfogta a gatyában a kukacot. Egyszer a boltban is, és rászóltam, hogy itt nem lehet fogdosni, erre a nagyobb 4 éves azt mondta a pénztáros nőnek: apának is van kukaca, kb ekkora és mutatta a kezével, hogy milyen hosszú az apjáé. Hát mindenki röhögött. A férjem nem :D

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont nov. 2. 11:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszolóknak, nagyon vicces történetek :) :D

# 8/9Időpont nov. 2. 13:05 Privát üzenet

Gyerekem gondba volt, a bácsi meg az apa fogalmával. Még nagyon az elején. De izgatta a dolog.

A lidl-ben odament egy párhoz, megállt a férfi előtt és megkérdezte: "őt is szólíthatom apának??"

Hát majd elsüllyedtem, főleg, hogy ők nem viccesen fogták fel..

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont nov. 8. 19:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudom, hogy ebben a kategóriában van e a kérdésemnek igazán helye, de itt olvassa talán a legtöbb anyuka (aki esetleg hasonló helyzetbe már volt)?
A nok miert mennek bele onkent ebbe a helyzetbe?
A ti gyerkőcötök nem hisztisebb ma?
Apasági nyilatkozatot tettünk, de azt mondják nem fogadják el. Lent írom a többit. Valaki volt már ilyen helyzetbe? Mit lehet tenni, kihez forduljak?
Kisgyerekes anyukák, hogyan reagálnátok, ha strandoláskor egy ilyen helyzetbe kerülnétek?
Húszas éveitek végén járó gyerektelenek! Hogyan élitek meg az örökös szekálást? Számít-e nektek, hogy milyen anyagi helyzetbe vállatok gyereket?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!