Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki miért neveli egyedűl a...

Ki miért neveli egyedűl a gyerekét és miota?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 6 éve, nem szerettem az apját, ő meg nem akar apa lenni.


Azóta kiderült több probléma a fejlődésével, egyedül fogom felnevelni, mert mások nevelési módszereit nem engedem.


Ha valami csoda folytán beleszeretek valakibe, aki az erőszakmentes kommunikàcióban hisz, következetes és végtelen türelme van, akkor nem leszek tovább egyedül, de szerintem nem fognak így együtt állni a csillagok, kompromisszumra pedig nem vagyok hajlandó.

2019. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Születése óta egyedül nevelem ,mert a kedves apuka 13 év együttlét után szépen lelépett mikor terhes lettem. És hogy miért nem vetettem el? Mert őt választottam
2019. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagyobbikat öt évig neveltem egyedül. Azért, mert az apjáról a terhességem alatt derült ki, hogy egy pszichopata és nagyon sötét ügyei vannak. Sajnos alaposan félreismertem.
2019. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!