Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok a babátok mellett...

Szoktatok a babátok mellett szexelni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy szoktatok e a babátok mellett nemi életet élni? Csak kíváncsiságból kérdezem. Nekem van egy 9hónapos kisfiam, de mi csak akkor szeretkezünk ha alszik a kiságyában és a másik szobába átmegyünk. Mi a véleményetek erről?
2019. nov. 8. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
13 hónapos a lányunk, mi is úgy oldjuk meg, hogy amikor alszik vagy minden második hétvégen az egyik mamával van és olyankor vagyunk együtt.
2019. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi is úgy csináljuk mint ti. Mikor alszik átmegyünk a másik szobába.
2019. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A saját szobáikban alszanak a gyerekek, mi pedig a hálószobában szeretkezünk.
2019. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan aki a babája mellett szexel az nekem beteg. Nem, a szeretkezés két ember dolga. Mi a hálóban vagyunk ő meg a szobájában alszik. Annyira undorító hogy valaki egy gyerek mellett szeretkezik.
2019. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos ismerek olyanokat akik a baba mellett csinálják :( olyat is akik úgy hogy fent van a gyerek "mert ugyse érti hogy mit csinálunk" alapon :(
2019. nov. 9. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A gyerek6 honap, kisagyban van az agyunk mellett.

O ott alszik delutan.

Mi meg szexelunk mellette.

Legjobb amikor orgazmusom van, hangos vagyok, ramnez es csodalkozva nezi az anyjat hogy mit uvolt ez a no :D

2019. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Akinek ez nem esett le, ez poen volt :)

Persze mit varunk, a momzillaktol...

2019. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!