Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elsóztam 2évesemnek a főzeléké...

Elsóztam 2évesemnek a főzelékét. Nem ehetetlenül de azért érzem hogy több került bele. Odaadhatom neki? Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baja nem lesz.
2019. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Miért főzöl külön egy 2 éves gyereknek? Amúgy én nem adnám oda, ha túl sós, egészségtelen is és az ízlésének sem tesz jót. Főzz egy sótlan adagot is és keverd össze.
2019. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért főzök külön mert mi borsófőzeléket eszünk de a pici nem szereti ezért ő tököt kap.
2019. nov. 14. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy alkalomtól sem az ízlése, sem az egészsége nem fog tönkremenni. Majd legközelebb jobban figyelsz.
2019. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elsőzod az ételt, főzz bele egy krumplit egészben, az “magábaszívja “ a sót! Majd vedd ki a krumplit.


Levesnék beválik

2019. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megeszi, miért ne?
2019. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!