Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy minden kismama fórumon kishercegeznek/hercegnőznek?

Figyelt kérdés
Sokat vártam a kislányomra, már most imádom de nem hercegnő. Eszem ágában sincs annak nevelni.

2019. nov. 15. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem van ennél rosszabb is, pl.: "szerelmem"
2019. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Engem a gyerkőc szóval lehet ki kergetni a világból. 😂

De egyébként igen, amit te írsz is borzalmas és idegesítő. 😑

2019. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Mindenki úgy hivatkozik a saját gyermekére ahogy akar. Anyósom mókuskámnak, bogárkámnak hívja a lányomat, nekem nem tetszik, hogy kicsinyítőképzős állatokon hívja, de bár ez lenne a legnagyobb problémám vele.


Én mindig a nevén szólítom meg,had szokja a saját nevét, anonim oldalakon simán gyereknek, vagy lányomnak hívom.


Ha nagyon kedveskedni akarok neki akkor pöttöm pannának hívom, ezen szokott kacagni.


Nem attól lesz valaki kusherceg, vagy hercegnő, hogy sokat szólítják annak, az én lányomból sem lesz Bogárka, mókuska, se pöttöm Panna.

2019. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki úgy szólítja a gyerekét ahogy akarja,ezt el kell fogadni, nem kell rajta kattogni.


Ha akarod akár kelbimbóvirágnak is hivhatod, szíved joga. 😊


Az én kisfiamnak több megszólátása is van: kincsem, mókus, életem, babám, szerelmem stb. mikor mi jut eszembe.

2019. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, a szerelmem a másik. Meg az "apával szexeltem" még amitől a szőr feláll a hátamon. /Főleg első gyerekeseknél/.
2019. nov. 15. 12:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem találkoztam ég vele, nyilván más fórumokon járok, mint te.

De ilyen esetben a "kisherceg" helyett simán elkezdeném következetesen használni az "első ezen a néven" kifejezést... Ha a többi hülye, miért kellene kimaradni belőle?


Viccet félretéve ki nem tesz rá magasról, hogy ki hogy nevezi a sajátját? Az övé hercegnő, az enyém mókustól burástyáig ezerféle akármi, ami épp eszembe jut. Ennyi.

2019. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem a "csajom" megnevezés zavar. De nem akadok fenn rajta, tényleg mindenki úgy hívja a gyerekét ahogy akarja. Például valaki említette a "gyerkőcöt', na az engem mondjuk nem zavar. Ez ilyen, ízlések és pofonok.


Emlékszem anno az egyik tanárom úgy hivatkozott a lányára mindig, hogy "csemete". Elsőre fura volt, de olyan szeretetteljesen tudta mondani, hogy egészen megkedveltem.

2019. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekelnek ilyen jelentéktelen dolgok az életben, mint hogy más idegen emberek hogyan nevezik a saját gyereküket. Van életem.
2019. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Leszarom, nem érdekelnek ilyen dolgok nem hogy felhúzzam magam rajtuk és erre pazaroljam az energiámat. Ne nevezd annak ha nem tetszik, ennyi.
2019. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem, minket nem idegesít.
2019. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!