Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új vagy használt játékokat...

Új vagy használt játékokat veszel a gyerekeinek?

Figyelt kérdés
Indokolnád hogy miért
2019. nov. 15. 13:11
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Gyerekeidnek akart lenni
2019. nov. 15. 13:12
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, milyen játékról van szó. Általában ha olyan jellegű játék, amit sokáig fog nyüstölni, illetve a szájába tudja venni, nem lehet kimosni vagy fertőtleníteni, akkor újat, ilyenek a rágókák, könyvek, kártyák, társasok, meg mondjuk ünnepre nem veszek használtat. Ha olyan, ami ideig-óráig fogja lekötni, abból jó a használt is. Pl. vettem használtan járássegítőt, amit imád, de kb ugyanennyiért tovább is tudom majd adni, vagy van egy csomó plüss, amit a nővérem gyerekeitől örökölt, kimostam őket, teljesen jók.
2019. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Mindkettőt.Pl Járássegítőből -tök jót találtam féláron és alig használta a pici így jó is hogy nem adtam ki érte 10ezreket.Ugyanígy a bébitaxinál. Valamiért nem szerette,alig használta. De plüsst,rágóját,építőkockát,stb. jobb újonnan venni,azokat rágcsálja szétnyalja😀
2019. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Újonnan. Egyszer volt olyan, hogy egy játékot kifejezetten angol nyelven kerestem és csak a Vaterán találtam belőle használtat, akkor azt megvettem de idegen nyelvűt is leginkább az Amazonról rendelek. Egyedül talán a környezettudatos része miatt vennék használtat de az igazság az, hogy viszolygok ezektől. Miután viszont a kislányom megunja szinte mindet tovább tudom adományozni vagy ismerősnek ajándékozni így végülis újrahasznosul és más legalább nem vesz újat. A kislányom nagyon vigyáz a játékaira és mivel semmi nem köti le huzamosabb ideig ezért kb új állapotban kerülnek továbbadásra.
2019. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
85%-ban újat, de babaházat találtam Vaterán baromi nagyot szinte féláron, nyilván az szuper jó vásár volt.
2019. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Apróságokból újat. Nagyobb dolgokból gyakran használtat. De gyakori, hogy másodkézből tudok venni bontatlan, nem használtat olcsóbbért, mint a bolti ár, na az a legjobb :)
2019. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
Eszembe nem jutna használtat venni.
2019. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Újat
2019. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Venni csak újat. Mert megtehetem. Nem költök vagyonokat játékokra. A kevesebb játék több (jobb).

De nincs bajom a használttal, ha családon belül öröklődik. Van 40 éves játékunk is. Sőt, most fogja megkapni a lányom, az édesanyám 65 éves babáját. Olyan szépet már nem gyártanak.

2019. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Is-is. Ha látok jó állapotban használtan, akkor azt. Vagy ha van vmi leértékelés vmelyik áruházban, akkor ott. De többnyire újak vannak, nem mindig lehet megbízni a használtban.
2019. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!