Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 160 gr CH diéta étrendmintát...

160 gr CH diéta étrendmintát tudnátok írni, belinkelni nekem?

Figyelt kérdés
Tudom, google a barátom, de nem találtam eddig használhatót. Nincs terhességi cukrom, de előző terhességem állandó falásrohamokkal telt, ha nem ettem akkor meg elájultam,sokat híztam, babám is nagy lett, meg akarom előzni a bajt.
2019. nov. 15. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem ha nincs terhességi cukrod, akkor ne kínozd magad 160g dietával. Ires vagyok és a fél napom azzal telik, hogy mikor kell ennem, mit, legyen nálam valami uzsi, mindent méregetni... Az alapelveit tartsd inkább be. Napi 5 kisebb étkezés, sok zöldség, feher liszt, krumpli, tej, gyümölcslé, hozzáadott cukor tiltólistán...


Bár én nem terhesen váltanék. Amikor én letettem ezeket a dolgokat 1 hetig utáltam a világot olyan elvonási tüneteim voltak. Utána beállt minden, de terhesség nélkül is bőven elég volt.

2019. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!