Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, ti beadatjátok az...

Kismamák, ti beadatjátok az influenza elleni vèdőoltást a terhessèg alatt?

Figyelt kérdés
Ha úgy döntöttetek, igen, vagy ha nem, mièrt?

2019. nov. 15. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma már volt a kérdés:)

Nem.

2019. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én nem, mert még soha nem adattam be és nem lenne jó ha most derülne ki hogy esetleg egy összetevőre allergiás vagyok vagy bármi. Ha korábban már beadattam volna valószínű most is megtennem.
2019. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Igen, pedig eddig nem oltattam magam.


Mert akkor szülök, amikor influenza szerű betegségen szoktam átesni, a szezon közepén...jó lenne, ha nem influenzásan kellene..

A baba is védett lesz 6 hónapig.

2019. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem

Minek ?

Jovore ugysem jo mert mutalodik a virus...

2019. nov. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgynevezett "split" vakcinával lehet oltani, ebben nincs egész virus, csak darabkák.

az orvosok se egységesek a kérdésben. A lányom 26 hetes terhes, a nőgyógyásza nem javasolta az oltást. A nővérem gyerekorvos, ő meg küldte a friss cikket, hogy a harmadik trimeszterben kifejezetten ajánlják az anyukák immunizálását, pont azért, hogy az újszülött is védett legyen.

2019. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!