Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor kicsi gyerekek vagy...

Amikor kicsi gyerekek vagy babàk ugy sirnak mintha az eletük mulna rajta, az mitöl van? Nem birom idegileg a szomszedokat.

Figyelt kérdés

Most nem a szimpla kitarto oà oà éhes vagyok-ra vagy a szokasos nem kaphatok csokit brühü hü-re vagyok kivancsi, hanem amikor az a segelykerö siras van, mint amikor pl beszorul a laba valahova vagy kinozzàk. Fullado siras,mikor mar levegöt is alig kap, vagy hirtelen éles felsiras, ami ismetlödö raadasul, teljesen zaklatott. Amolyan pànikszerü siras.

Vannak gyerekek a csalàdban ilyeneket en nem hallottam mégsem, es sorba jönnek a szomszedba vagy szemközti hazakba a gyerekek.


En mindig olyan szinten fràszt kapok hogy mar kezdek rohanni àtkopogni, hogy életet mentsek.


Persze mindenki olyanokat mond csak hogy hasfàjos meg stb de ez nem az a szenvedös siras, hanem tenyleg az a hirtelen ijedt zaklatott féle.


Ugye nem olyan vilagban élünk ahol gyerekeket kinoznak?


2019. nov. 16. 15:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Beteg, fáj valamije, hisztis - és nem kínzás!

MEg ugyanaz a sírás egész másként hat, ha látod a gyereket és el tudod képzelni, mi a baja, meg egész másként a szomszédból a falon keresztül.

2019. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%

Költözz el.

Nálunk is sírt ma így a 17 hónaposom. Mert megmondtam neki hogy nem kap tejszeletet, mikor 1 órája kapott a reggeli után. Sajnos ő mar hisztizik, és igenis hagyom hadd tombolja ki magát, illetve hogy tudja: nem ér el semmit a hisztivel. És tök nem erdekel mit gondol a szomszéd, nem fogom ezért kézbe fogni egész nap és elkényeztetni! Lehet nálunk is azt hitték hogy kínzom, pedig mégcsak nem is ordítva, hanem szépen kijelentő mondatba szóltam rá hogy nem és kész. Nem tudhatod mi folyik a szomszedodba. Ha valoban bantjak a gyereket azt elobb-utobb "meghallod", rájössz. De ne itélkezz úgy, hogy nem te vagy vele 0-24 órát. A bántalmazas nalam se ferne bele, de ha én 5 percig hagyom hogy földhöz verje magát mert hisztizik, akkor a szomszed ne ugasson bele!

2019. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Kék pohárból akar inni de sárgából kap, nem akar fésülködni, nem az fürdeti akit őt akar stb

Csak pár példa amiért az én gyerekem képes úgy ordítani mintha minimum a bőrét nyúznám le

2019. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

2. De tajekoztatod a kicsit hogy tudja hogy pl ebed utan jar vagy barmi rendszer? A szülöi spontenaitas okozhat ilyeneket valoban.


A gyerek nem erti miert kaphatott egyszer masszor meg nem.

Kell a rendszer. Tudnia kell hogy ebed utan van hetvegen. Vagy ilyenek. Mi sem birunk bizonytalansagban elni annal a biztos rossz is jobb. Ez teny.

2019. nov. 16. 15:52
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszi amugy kezdek megnyugodni.

Valoban mas lehet ha làtnàm.

De bizom az emberi szülöi joindulatban. Agyon cak nem vernek egy gyereket. Probalok racionalis maradni.

2019. nov. 16. 15:53
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
NEm tudom, miböl gondolod, hoyg a 2-es nem rendszer szerint reagált a gyerekre????? Ugyanis hiába van rendszer, a gyerek ennek ellenére bepróbálkozik idönként, hátha mégis elérhet valamit hisztivel!
2019. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%

2es vagyok, most komolyan le kell pontozni, mert én hagyom hisztizni a SAJÁT gyerekem?

És ahogy írták is, köszönöm!

Sose kapott máskor, figyelek az ilyen dolgokra, mégis előfordul!

Majd rájössz ha lesz gyereked kerdezo! Lesz olyan is, mikor egyutt sirtok majd! Aztan majd rolad is azt gondolják hogy vered a gyereked, pedig közel sem!

2019. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Ezen a héten a 3 évesem olyan cirkuszokat csapott a semmiért, hogy komolyan örülök, hogy kertes hazban lakunk külterületen, így nincs közvetlen szomszédunk, mert tuti ránk hívták volna a rendőröket, hogy kínozzuk a gyereket. Ha fáj valamilye, esküszöm nem sír ennyire. Illetve most sem sírt, csak imitálta egy könnycsepp nélkül.

És hidd el a “nem kaphatok csokit/édességet”, az sem egy egyszerű “brühühü”, ahogy te fogalmaztál.

2019. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Oke oke ertem.


Igazabol mar ajanlottam a szomszednak ha nem birja idegileg nèha athozhatja nyugodtan a kicsit ha nyugodtan akar takaritan vagy barmi.Legszivesebben minden gyereket atvennék segiteni.

2019. nov. 16. 16:06
 10/28 anonim ***** válasza:
61%

Na neked tuti nincs gyereked.😂😂😂

Az enyém 2 hós és igenis ha fáj a hasa úgy üvölt mint akit nyúznak. De majd rájössz egyszer te is. Falon keresztül ne ítélkezz már másokról.

2019. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!