Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandós és gyesen levő...

Várandós és gyesen levő fodrászok! Titeket is zaklatnak?

Figyelt kérdés
Februárban szültem, 33.hétig dolgoztam, a karácsonyi szezont még lenyomtam, azután otthon maradtam, mert egyik vendégemtől bakteriális tüdőgyulladást kaptam. Már akkor is megállás nélkül azzal piszkáltak, hogy jajj most mi lesz a hajukkal. Szülés után 1 héttel már hívogattak, hogy ők szívesen eljönnek hozzám hajvágásra, festésre. Nagyon ki vagyok akadva ezen, az illetőket el is küldtem a fenébe. Ma 9 hónapos a kislányom és megint jön a karácsonyi őrület és folyamat zaklatnak, hogy ugyanmár csináljam meg a frizurájukat, addig el van a gyerek magában. Volt aki messengeren keresett meg, hogy neki dec 24-én kell szárítás lehetőleg délután. Már senki sincs tekintettel egy kisgyerekes családra? Nagyon ki vagyok akadva
2019. nov. 17. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Az én fodrászom is "lebabázott"☺, muszáj volt keresni egy másikat, ő jól dolgozik, lehet, hogy nála maradok.
2019. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szolgáltatószektor ilyen. Ha elküldöd őket a fenébe, nem lesz vendéged, amikor majd újra dolgozni akarsz, ráadásul a megsértődők még rossz híred is keltik.


Ettől függetlenül teljesen igazad van, pofátlanság dec 24re időpontot követelni. Csak valahogy úgy kellene ezt kezelned, hogy ne legyen sértődés.

2019. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nagy általánosságban aki vállalkozó, az folytatni szokta azután is a munkát, miután megszületett a baba, csak persze nem olyan stílusban, hanem tényleg háznál meg feketén. Mondjuk a dec. 24. az tényleg vicces, de hát van ilyen is.
2019. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem ne bosszankodj ezen, nyugodtan mondd meg nekik, hogy meddig tervezel távol maradni a szakmádból, és inkább vedd úgy, milyen jó, hogy ennyien meg vannak veled elégedve.
2019. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szeretem a szakmám, de a családom jobban. És sajnos bölcsi sincs a közelben, elkezdte az önkormányzat egy 12 férőhelyes bölcsi építését, de nem valószínű, hogy egyhamar kész is lesz. De ez akkor is bosszant, inkább ezek a vendégek ne is keressenek többet. A legtöbbjük frizurája több órás meló, balayage például 3-4 óra, mikor főzök, etetem meg a gyereket vagy altatom. Olyan is volt, hogy egyikük a 4 éves bárányhimlős gyerekét is akarta hozni az akkor 5 hónapos babámhoz, hogy majd addig játszik vele meg vigyáz rá.
2019. nov. 17. 14:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mondj egy üzenetet a postafiókodra, hogy kb. mikortól leszel újra elérhető, majd kapcsold ki a telefonod. (gondolom, nem az az egy van, ha mégis, vegyél egy új sim kártyát.)
2019. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Cserelj tel.szamot, facebookon meg vmi sablont kuldj vissza, hogy gyesen vagy x ideig, ezert nem vallalsz vendegeket. :)
2019. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem mit kell ezen problémázni, örülhetnél, hogy vannak ragaszkodó vendégeid. A telefont fel sem kell venned ha nem akarod, messengeren visszaírni pár szót szintén nem egy nagy dolog.
2019. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem 8as,szóval szülés után 1 héttel már vissza kellett volna állnom dolgozni. Gondolom te is ez a típus vagy mint a kedves vendégeim.
2019. nov. 17. 15:50
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miért vagy ilyen támadó. A 8-as azt írta, hogy örülhetsz, hogy van aki még 9 hónap szünet után is keres. Persze egy udvarias üzenet vagy közlemény helyett elküldhetsz mindenkit az anyjába, aztán 2 év múlva majd nézegethetsz. Az én fodrászom ezt a facebook oldalán megoldotta, a törzsvendégeinek meg írt sms-t, hogy mikor kezd el dolgozni. Én pl. visszatértem hozzá később, mert ő is normálisan állt hozzám.
2019. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!