Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fisher-price majmócát lehet...

Fisher-price majmócát lehet még kapni?

Figyelt kérdés

Bármelyik oldalon keresem nincs raktáron,vagy azt írják kifutott termék.

Tegnap egy csoportban láttam hogy egy anyuka vett olyat,a posztot viszont nem tudom megkeresni sajnos. Neten szeretném megrendelni. Van még rá esély?


2019. nov. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mert kivonták a forgalomból tavaly év végével, az Árukeresőn is azt írják, hogy idén januárban volt forgalmazták utoljára.

Jófogáson egyébként van vagy 15 darab fent, én angol tanulókutyust vettem onnan és simán egy fertőtlenítő öblítővel kimostam rövid programon és semmi baja nem lett.

[link]

2019. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A jófogáson már néztem de sok ott a csaló sajnos
2019. nov. 19. 22:53
 3/3 Trivapetrovicsnora ***** válasza:
Szia ! Facebook Marketplace-en nézz utána, nekem pont ma jött meg egy hölgy postázta ! :) persze ott is kifoghatsz csalókat, de szerintem könnyebben el lehet kerülni, megnézed a profilját, beszéltek pár mondatot :)
2020. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!