Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van Velem? Mindig beszélek...

Mi van Velem? Mindig beszélek mindig a kisbabakrol?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. Én mindig azt mondtam, h nem szeretnék babát, nem vágyom rá. Én boldog vagyok a párommal így kettesben. Aztán az utóbbi hónapokban minden baba cuki, nézem a videókat róluk, elképzelem h babát hordozok...

Mi van velem?:D Én ezz nem akartam. De most érdekel a baba téma.


2019. nov. 27. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát most meg már akarsz. Ilyen ez.
2019. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Beindul a fajfenntartási ösztön. :D
2019. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs evvel semmi probléma. Én is hasonlóan jártam, mondjuk nálam volt, ami kiváltotta.
2019. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Pillanatnyi elmezavar :D
2019. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nálam is így kezdődött :D Mindig mondtam, hogy én nem akarok gyereket. Kicsit se láttam őket cukinak, csak nyűgnek és problémának. Aztán jött az amit te is írsz. Akkor voltam 29. Most 31 vagyok és van egy gyönyörű 5 hónapos fiam, akit mindennél jobban szeretek! :)
2019. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt, aztán 28 éves koromban valami átfordult, most pedig itt a ma 1 hónapos kicsi lányom. Nyugi, semmi extra nem történik, csak feltámadtak az anyai ösztönök. Van, aki ezzel születik, és mindig is arra vágyik, hogy anya legyen, és van, akinek később alakul ki ez az érzés, és persze van, akinél soha nem jön el a baba utáni vágy. Ez van, ilyenek vagyunk :)


(A pillanatnyi elmezavar...ööö...abbanisvanvalami...🤪😂)

2019. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És a párod mit akar?
2019. nov. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, most meg itt szuszog az 5 hónapos 😂
2019. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!