Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korában kell a...

Hány éves korában kell a legtöbbet költeni egy gyerekre és mikor a legkevesebbet?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Az első évben kell a legkevesebbet... Főleg ha szoptatsz. Nincs szüksége csak az alap babaápolási kellékekre.
2019. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Persze, első. Mert a gyerek elalszik a földön, nem kell neki havonta új ruha, pelenka se, minek az, babakocsi helyett, beleteszi az ember egy nylomszatyorba, ajnlottnoltast, gyógyszert meg úgyse vesz neki.


Kerdezo!


Minden korban más költségek vannak, nincs olyan, hogy olcsóbb vagy drágább időszak. Mindig kell valami

2019. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy gywrek mindig sokba kerül. Ahogy a második is írja, monden korban másra kell költeni, babakorban a pelenkák, gyógyszerk, kelengye, iskolás korban a tanszerek. És állandóan a ruha a ruha és a ruha. Mert mindig nőnek. Szóval ezt így nem lehet megmondani. Ha gyereket akar az ember, mindig kell a zsebben lenni elegendő pénznek.
2019. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudnám belőni, hogy mikor kell kevésbé költeni rá. Az első időszak nekünk azért volt húzós, mert hasfájós volt. 30-40 000reket hagytam a gyógyszertárban. Pl ami a tejcukrot lebontja kis cseppek 6-7000rek és 1hetig elég. És ez mellett valóban gyorsan nő, számtalan ruha, esetleg ha csúnya a bőre elég borsos testápolási szerek és még lehet sorolni a végtelenségig. Utána szint úgy. Egy gyerek mindig sokba van, főleg hogy soha nem lehet tudni miben van lemaradva, mikor kell fejlesztésekre pluszban költeni.
2019. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
kamaszkorban. telefonok, ruhák, bulik, mozi, számítógép, ezek sokba kerülnek. aztán ha egyetemre megy még hozzá jön az albérlet/koli, könyvek, utazás
2019. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
A kamaszkorral nem értek egyet, mert az szerintem emberfüggő. Én sosem voltam oda pl. a shoppingolásért lány létemre, nem vettem sminkeket, csak egyszerű (nem márkás) ruhákat, igazából tényleg csak arra költöttem, ami szükséges volt. Talán az egyetlen kivétel, ami drága is volt, amikor koncertekre jártam, de az is évente max. 1x.
2019. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Számunkra? A kamaszkor, 17-18 évesen. Mert akkor jött a jogsi+autó, érettségi felkészítők, különórák. Szalagavató, kosztüm ballagásra, érettségire. Utána lakásvásárlás, 'elindítani az életben'. Közben jöttek a bulik, utazások stb. Tudom, itt az oldalon sokan már egy drágább cipőért dolgozni küldik a gyereket, nemhogy autót, lakást vegyenek neki... Szóval valakinek 16 év fölött már nem kerül sokba a gyerek, 18 éves kora után meg egy forintot sem ad neki, hanem tőle kér pénzt, ha még otthon lakik.
2019. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Azért az első éves pelenka és egyszer megvett babaágy sehol sincs a későbbi tanfolyamok, sport, nyelvvizsga, 40-es bakancs és ruhák árához képest, már megbocsáss, kedves arrogáns válaszadó. Arról nem beszélve, hogy egy havi tápszer árát betolja reggelire egy 15-16 éves srác, lazán.
2019. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Most miért lettem lenullázva? Csak azt mondtam, hogy nem mindenkinél a kamaszkor a legdrágább időszak.
2019. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

8!


A nyelvtanfmolyam és a sport nem kötelező, ellenben pelenka nelkul nehez lesz egy 3 ev alattival, kedves kötözködő. Erto olvasásod amúgy nulla, de ne zavarjon.

2019. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!