Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen főzelékeket ehetek...

Moon1234 kérdése:

Milyen főzelékeket ehetek szoptatás alatt? Turmixot is lehet inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni hogy milyen főzelékeket ehetek szoptatás alatt illetve turmixot ihatok-e és ha igen akkor milyet? Válaszotokat előre is köszönöm 😊

2019. dec. 4. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami jólesik.
2019. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi baja a babának tőle, bármit ehetsz. 5 hónapja szoptatok, mindent IS eszek. Babot, borsót, káposztát, brokkolit, tejtermékeket. Semmi baja a babának tőle. Ne sanyargasd magad fölöslegesen, elég, ha akkor diétázol, ha valami probléma merül föl. Ezt mondja egyébként az új csecsemőtáplálási irányelv is.
2019. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előző válaszolókhoz, 9 hónapja szoptatok, mindenfélét eszek, semmi baja tőle a babámnak.
2019. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 qkker1 ***** válasza:
82%

Mindent ehetsz-ihatsz, nem beteg vagy, csak szoptatsz!

Feleségem a csilisbabot kívánta várandósan és szoptatás alatt is.

2019. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem beteg, a kérdést nem is ez ihlette. Hanem gondolom a kérdezőt is bombázzak az ismertségi köréből, hogy JAJ csak babot/káposztát/körtét/borsót/karfiolt.. NE!!!!! Mert az a babának megfájdítja a kis hasát...


Én azt javaslom, hogy mindent egyél, és figyeld, a baba hogyan reagál. Ha úgy látod, valami étel hatására gond lesz a gyomrával, akkor azt majd kerüld. :)

Én kislányom semmitől nem lett hasfájós, puffadt stb, kivéve a húslevestől. Pedig az a kedvencem, de most mellőzöm miatta 😅

2019. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton ehetsz bármit. Meg kell próbálni és ha baja van tőle a kicsinek akkor nem eszed. Nálunk gondot okozott pl a káposzta. A tejtermékek csak 2 hónapos kora után okoztak gondot. Megfogta a hasát.
2019. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél ami jól esik és figyeld a babád. Látni fogod, ha valami nem okés. Az enyém pocakja pl a zellert nem bírja.
2019. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármit.


Chillisbab ss rakottkel a kedvencem


17 hónapja szoptatok, terhes is vagyok


A lányom nem érzékeny semmire, / tejre, tejtermékre szoktak/

2019. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a sok segítséget! Elnézést hogy csak most válaszolok de mindig elfelejtettem megnézni az üzeneteket :/ mostmár én is sok mindent eszek de hála isten eddig nem volt semmi próbléma a baba pocakjával :) de azért még félve eszek 1-2 ételt. Köszönöm a segítséget mindenkitől és Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Mindenkinek és Boldog Új évet ☺️
2019. dec. 17. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!