Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez az új hülyeség, hogy a...

Mi ez az új hülyeség, hogy a Mikulásnak sütnek a gyerekek? Tele a facem ezekkel a képekkel.

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 14:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Amerikából jön mint sok más szokás is, ott kekszet és tejet raknak ki a télapónak a gyerekek, míg ők alszanak.
2019. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mennyire kell megkeseredettnek lenni ahhoz, hogy valakit ilyenek zavarjanak...
2019. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Itt Angliában mi sütit teszünk ki és tejet. És egy répát Rudolphnak. Nem értem mi ezzel a probléma. Szerintem ez arra ösztönzi a gyerekeket, hogy nem elég várni az ajándékot hanem tenni is kell érte. A kislányom azt mondja mindig, hogy mivel a Santa olyan jó, hogy hoz neki csokit ezért igazán megérdemli, hogy ő is kapjon valamit. :)
2019. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, ez miért baj?
2019. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez most valóban kérdésként merült fel benned vagy csak rinyálni akartál egy sort?
2019. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem láttam ilyen posztokat. De már nem meglepő, hogy mindent átveszünk más országoktól. Jó példa erre a Halloween. Vkinek tetszenek ezek az új szokások, de nem kötelező átvenni mindenkinek. Személy szerint nekem sem jön be, de nem érdekel, ha másnak ez jó.
2019. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Annyira szánalmas ez az Usa majmolás.
2019. dec. 6. 15:55
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Az élet nagy gondjai. :)))

Az a szánalmas, hogy van időd, kedved ezen toporzékolni. Neked nagyon fájhat az élet, sajnállak.

2019. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De miért gondoljátok, hogy toporzékolok?:) Ti ha feltesztek egy kérdest akkor őrjöngtök közben?
2019. dec. 6. 16:15
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges, se megkeseredett, csak megint levontam a következtetést, hogy mindent fel kell tolni a facebookra, akkor lesz boldog a család.
2019. dec. 6. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!