Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lyndinette fog. Gátló pecsétel...

Lyndinette fog. Gátló pecsételő vérzés, barnázás?

Figyelt kérdés

3 hete gyógyszerváltásom volt,lyndinette fog.gátlót kaptam.

Miután megjött,3 napig normál mensesem volt,azóta viszont hol erősebb hol csak pár csepp vérzésem vagy csak barnázásom van.

A dokit felhívtam még hét elején emiatt,azt mondta normális,szedjem végig a hónapot,hétfőn megyek hozzá..megnéz.

De engem viszont idegesít.

Más is tapasztalt ilyet?


2019. dec. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 20astól véreztem folyamatosan. Én 30ast kaptam. De csak 2.5 évig bírtam szedni a sok mellékhatása miatt. Így is abbahagyás után 1.5 évig nem jött meg rendesen a menzeszem. Úgyhogy nekem nem jött be ez a tabletta.
2019. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.

A 30asnak milyen mellékhatásai jöttek elő neked?

Utánna kaptál másikat vagy nem szedtél semmit míg meg nem jött?

2019. dec. 21. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Híztam tőle, ideges voltam, iszonyatos fejfájásaim voltak (sírásig). Magas lett a vérnyomásom is. De ez családi örökség.

Mikor abbahagytam, babaprojektbe keztünk. De durva hormonzavarom lett, alig talált magára a szervezetem. 1.5 év után estem teherbe. Most meg már elmúltam 35,szóval szóba sem jön már tabletta. Soha többé.

2019. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be. Fájt a visszerem pedig nem olyan óriási. Szóval nem vagyok visszér beteg,. Forró volt a lábam, már volt hogy húztam... Trombózis, majdnem. Én is idegbeteg voltam tőle. Szar. Inkább nem szedem. Milligest sem jobb, azt írták utána.
2019. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Inkább semmit sem szedek, gumi óvszerrel védekezünk. Tudom, nem olyan, de megdögölni sem akarok. 1 évig bírtam.
2019. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!