Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telik egy ilyen esős nap...

Hogy telik egy ilyen esős nap 3 éves gyerekkel, miket csináltok otthon?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Takarítunk, sütünk, mesétolvasunk.
2019. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Játszoházban voltunk.
2019. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 és 2,5 évesek a lányaim. Reggeli után megmozgattam őket a hosszú folyosón, mert már rájuk fért. Utána üvegmatrica díszt és házi fürdősót csináltunk, majd gyurmáztak és babáztak ebédig. Most alszanak, délután feldíszítjük a karácsonyfát.
2019. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma ugyanazt csináltuk, mint az első válaszoló: takarítás, sütés, mese. De,már 4 éves a fiam, tavaly ezek közül egyikbe sem volt hosszabb időre bevonható. (Meseolvasásba talán, de azt sem lehet egész nap.) Én ilyen vállalhatatlan időben (nálunk az eső mellett viharos szél van) elvittem volna valami zárt helyre, játszóházba, plázába, stb, ahol mozoghat.
2019. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gumicsizma, síoverál, és irány futóbiciklivel belerongyolni a pocsolyákba. Imádják. Meg persze lehet rajzolni, festeni, gyurmázni. Pocsék időben el szoktam menni velük uszodázni. (a közelben van uszoda, gyerek és élménymedencével). A játszóház is jó ötlet. Vagy egyszerűen hagyd unatkozni, hadd találja fel magát.
2019. dec. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!