Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más nem őrül néha bele az...

Más nem őrül néha bele az állandó otthonlétbe?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Én akartam a babámat, annak tudatában, hogy mivel jár.
2019. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyunk állandóan itthon. 😊
2019. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Miért kéne állandóan otthon lenni? Nincs apuka? Ha van akkor miért nem veszi ki a részét? Ha nem veszi ki a részét minek vállaltál vele gyereket?

Nem lehet 1-2 órára bébiszittert hívni? Vagy gyerekkel elmenni valami programra ami mégse otthon ülés?

A gyerek sincs ébren 24 órát, amíg alszik vagy elvan magában addig egészen nyugodtan lehet neked is a saját dolgodat csinálni, ha a munkád hiányzik akkor azzal kapcsolatos dolgokkal foglalkozni.

2019. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olyanok válasza érdekelne aki már 2-3 éve van otthon, nem csak pár hónapja
2019. dec. 23. 13:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Elszoktunk menni legalább hétvégén játszóház vagy rokonok vagy most Adventi vásár. De ez nekem már kevés. Hétköznapok nagyon lassan telnek, bölcsi itt nincs, faluban élünk. Oviba csak ősszel megy mert januári születésű és most ősztől nem vették fel. Hiányzik nagyon a felnőtt társaság. Szoktunk barátnőkkel találkozni de általában csak gyerekekkel tudunk úgy meg beszélgetni se lehet normálisan. A férjem reggeltől estig dolgozik hétköznap.
2019. dec. 23. 13:52
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen bele lehet , én azt mondom a munkahelyem kikapcsolódás feltöltődés . Azért több év után a monotonitàs be tud az ember sokkalni. Nyilván hülyeség hogy tudja az ember mit vállal , hiszen ez mindenkinek egy új szerep miután megszületik a babája.Lehet vakakit 100% kitölt az anya szerep nem vagyunk egyformák.

Egy 9 éves és egy 5 éves gyermek anyukája .

2019. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

De, nehezen bírtam. Jártunk el babával is, egyedül is, férjemmel kettesben is, aki szerint ez egyenlő a fix napi 8 óra munkával felnőtt társaságban és csinálja legalább 2-3 éve, valószínű teljesen máshogy van összerakva, mint én.

Sajnos ahogy visszaálltam munkába kiderült, hogy kevert szorongásos betegségem van, korábban soha nem volt ilyen panaszom. Ezt okozta az otthon lét. Gyógyszerrel panaszmentes vagyok mondjuk és most látom, hogy mennyire csak árnyéka voltam régi önmagamnak. Most már magamra ismerek. 3 évig voltam otthon.

2019. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem most volt már,de úgy alakult,hogy a második gyerek után nem vettek vissza a munkahelyemre,mikor betöltötte a 2 évet (pedig mentem volna). Akkor még megtehette a munkáltató,hogy csak a gyerek 3 éves korában vette vissza a munkavállalókat.

Ez történt velem is.

De senki nem mondta,hogy üljünk otthon. Egy ekkora gyerekkel meg lehet menni bárhova. Állandóan úton voltunk. Ha nem játszótér,akkor séta,ha nem séta,állatkert,ha nem állatkert.erdei kirándulás,és sorolhatnám. 2 éves kora előtt is ritkán ültünk otthon,de 2-3 évesen (ha már nem vettek vissza dolgozni) kinyílt a világ. Visszagondolva,nem bántam meg. Az egyik legszebb évünk volt.

Szóval attól,hogy gyereked van,nem kell állandóan otthon lenni,főleg nem 2-3 évig.

2019. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon sokan nem bírják.


Én nem is értem a magyar rendszert. Szerintem nagyon egészségtelen 3 évet otthon lenni a gyerekkel. Én most vagyok terhes, 1 évnél tovább nem leszek otthon, tervek szerint annyit se.

Nem tartom egészségesnek ezt a rendszert.

2019. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

9 itthon sem ez a rendszer, 2 évig van csak a gyed, utána gyes plusz 1 évig,ha valaki akar maradhat, de pénzt alig kap érte.

Igen bele lehet hülyülni, nálunk is így alakult, két és fél éve vagyok itthon.

2019. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!