Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert ilyen kilatastalan a...

Miert ilyen kilatastalan a fiatalok elete? Mit tudnank tenni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt latom , hogy tizen x eves fiatalok gyermeket vallalnak. Nekem nincs ezzel ezzel semmi problemam (a testverem is 17evesen vallalt gyermeket,az o hatteret tudom). Ha meg nem is dolgoztak elotte mibol elnek meg? Oke,hogy szuloi segitseg de hat nem ertem ... fb-on latom a sok szep modern butort stb.. ok ezt igy mibol? En 18 eves korom ota dolgozom,jelenleg 7-bol 6-7et tizenorakat, de nem latom ertelmet. Nagyon szeretnek mar en is gyermeket lassan 24 evesen,de meg csak olyan alberlet sincs megfizetheto aron ahova gyerekkel lehet menni (a jelenlegi alberletunkbol is mennunk kell ha baba lenne) . Pest agglomeraciojaba meg jo 30millatol van egy haz 😂 annyi penzem sosem lesz ,se hitellel se sehogy. Akarmennyire is probalok elorebb jutni, ugy erzem nem lehet,sokat sirok is emiatt mert tudom hogy hiaba a sok munka ugy sem lesz sajat hazam/gyermekem. Az meg plane hogy ha baba lesz a fizum negyedenek a negyedet ha kapom.. Szulok tobb 100km-re .. Ti hogyan csinalnatok? En mar kezdem feladni es nem latom ertelmet semminek :(

2019. dec. 31. 17:50
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
44%
Kormányváltást.
2019. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%
Tanulj, dolgozz, folyamatosan és 10 év múlva előrébb leszel. Akkor fogod tudni vállalni, 34 évesen, nem 24.
2019. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Fiatalon szerettem volna gyermeket vallalni :) 10ev az meg nagyon sok ido.. szerintem lelkileg nem birnam,mar most sem birom ..
2019. dec. 31. 18:05
 4/29 anonim válasza:
48%
Bírom a sok homokost akik folyton a tanulást ugatják. Nem értik meg hogy nem lehet mindenki igazgató. És nem arrl van szó hogy palotát szeretnénk, elég lenne egy panellakás is.
2019. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Van szakmam,erettsegim tanfolyamokat tervezek meg... de egyetem meg ilyesmi nem johet szoba,nem is szeretnem.. :) persze hogy nem palota kell, nem kell nekem semmi “draga” dolog... csak gyermeket szeretnek es boldogsagban,szeretetben felnevelni :) de sajnos ugy nez ki mar ez is luxus a mai vilagban
2019. dec. 31. 18:43
 6/29 anonim ***** válasza:
13%

"Fiatalon szerettem volna gyermeket vallalni"

Arról már lekéstél.


Másrészt ilyen hozzáállással soha nem fogsz elérni semmit.

2019. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
23 évesen elkezdtünk lakástakarékot fizetni, 5 év múlva lejárt, akkor vettünk fel hozzá hitelt és vettünk egy házat, 29 évesen született az első gyerekünk, 31 évesen a második. Előbb egyszerűn nem volt rá pénzünk, se jó állasunk, hogy a hitelt fizessük.
2019. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%

Hát akkor bérelj panelt Pusztaröcsögén.


Én hülye dolgoztam és spóroltam 15 évig, 35 évesen 2 gyerekkel saját lakásban élek.


De nincs igazam. Szülj a semmire gyorsan és okolj a szr életért mást!

2019. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
16%
Utoksó egy nagy k....
2019. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Felelősségteljes, szorgalmas és őszinte vagyok. De szidj nyugodtan! A gyerekvállaláshoz több kell annál, mint hogy cuki. Enni, lakni, ruházni PÉNZből lehet.
2019. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!