Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rongyokat mostok (konyhai,...

Ha rongyokat mostok (konyhai, fürdőszobai) utána mindig fertőtlenítitek a gépet, ha bedobjátok utána a babaruhákat?

Figyelt kérdés

A felmosó "rongyot" is be szoktam dobni a gépbe. Természetesen az összeset kiöblítem előtte, de felmerült bennem a kétség, hogy utána csak úgy dobjam be a babám ruháit?


És mi a helyzet a kutyák (kinti-benti) szintén kiöblített de mégis koszos törölközőivel? Hogy csináljátok?



2020. jan. 7. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha a ruhákat kimostad, akkor azok is meg a gép is tiszta. Azt nem "tudja" sem a gép, sem a mosószerek, hogy mit raktál bele, babaruhát, vagy felmosórongyot - a végén minden ugyanolyan tiszta lesz.
2020. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hm. Kicsit beteges lenne fertotelniteni a mosás után a mosógépet. De ha enynire aggódsz, vegyél még kettőt: a már meglevovel mosod a rongyokat, az egyik új lesz a ti ruhaitoknak, a masik megy gyerek ruhainak
2020. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A konyharuhák után nem szoktam. A kutyacuccos és takarítórongyos mosást egymás utánra teszem és utána tisztítómosást csinálok.

A kutyás amúgy max saras vagy ilyesmi, a vegyszeres rongyok jobban aggasztanak. Saját ruhánkat se tenném utána.

2020. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Én az egész lakást fertőtlenítem, meg mindent, amihez hozzáér valami és utána a gyerek
2020. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

A kutyás cuccokat mindig úgy mostam, hogy az egyébként is esedékes géptisztító mosás előttre időzítettem. A férjem munkásruhái után nem raktam be a babaholmikat, inkább a miénket.

Már nincsenek kutyás holmijaink, de attól a gépet még mindig tisztítom. Ecetes, szódabikarbónás mosással szoktam programot indítani. Lerakódások és vízkő ellen is.

2020. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
13:51-nek: ugye ez vicc volt
2020. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez szarkazmus volt
2020. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!