Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónapos babának benőtt a...

3 hónapos babának benőtt a körme, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Voltam a gyermekorvosnál azt az utasítást kaptam, hogy ne nyúljak hozza és, hogy genetika.

De már szegénykének az egész nagylábujja vörös.

Ha hozzá nyúlok nem húzza el a lábat, nem tűnik úgy fájna neki, viszont nagyon csúnya látszik a szélén a gyulladás, próbáltam megnézni de nem sikerült nem látok semmit.

Akinek volt ilyen probléma mit csináltatok? Sebészhez vigyem el? Vagy meg egy próba a gyermekorvosnál?

Nekem sokszor vágtak már ki, tudom hogy nem fog magától meggyógyulni csak rosszabb lesz.



2020. jan. 7. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán az orvos...

Én sebészetre vinném egyből.

2020. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sebészet


Amúgy sudocrem sokat javított a lábyomnak


A ne nyúljunk hozzá meg úgy sikerült h kiállt a gyulladásból egy nagy száraz darab,, ahogy töröltem frlig kidordult, azt leszedtem.

Érdekesség, hogy 1,5mm-rel szélesebb volt a körme, mint ahogy a oldalt nőtt a bőr..

Ez felszabadult ekkor, azóta semmi gond..


De addig

Brr

Hámlott, lilult, vörösödött neki...

Már épp bejelentkezni akartam sebészetre


Pocakból már benőtt körömmel jött ki.

Mellette enyhe syndactiliája van

2020. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerek szakrendelő, sebészet, nálunk oda beutaló sem kell.
2020. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!