Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyi aktív játékid...

Átlagosan mennyi aktív játékidőt töltötök 1-2 éves gyereketekkel?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mostanában nem köti le semmi hosszabb idore. Így én kb. pár percre ülök le hozzá, rajzolni, könyvet nézegetn.. stb. Amúgy meg sétálni viszem, megyek utána, mikor olyan helyre megy ahova nem kéne, vagy olyat csinál amit nem kéne. 15 hónapos most.
2020. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Játék... játék az olyan 3 őra..

De ezen felül mindenből játékot csinálunk.

A mosogatógép, mosogéppakolás

Hatjogatás..


Stb


Sokszor magában szeret ügyködni..

De minimum 1 órát szabadlevegőn vagyunk( így télen is) hinta, járkalás..cicázás..kavicsozás..mikor épp mi

Nyáron sokkal többet voltunk kinn..akkor több közös játék is volt..

Medencézés, pléden olvasgatás, babázás, autózás..kavicsozás, labda

Csúszda stb..

Most 1,5 éves

2020. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És bent fogócska meg futkorászás,táncolás ilyenek? Mostanában nincs igazán erőm ilyen aktív játékokhoz...
2020. jan. 8. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó alvók, reggel 9 körül kelnek, aztán 1-től 4-ig alszanak, úgyhogy alvásidőben csinálok mindent, amit kell, amikor ébren vannak, játszom velük. 11 hónapos a kicsi, 2 éves a nagy.
2020. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne összeszámolnom mennyit nem. Kb míg megfőzök és elmosogatok. Mert ez a kettő amiben nem tud még aktívan segíteni. Mondjuk a főzésnek már vannak olyan elemei amiben igen. Egyébként mindenből lehet játékot mókát csinálni. A házimunka részét ő mondjuk nem igényli másítani, mert nagyon érdekli minden ilyesmi.
2020. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb egesz nap, kiveve mikor alszik.. Eneklek, birkozunk fogocskázunk, hozza az epitokockát a formabedobot. Nem, nem en foglalkoztatom direktbe, ő jön oda hozzam. Gondolom azt hiszi, unatkozom 😂

Aztan vannak napok,amikor tojik a fejemre, eljátszogat magának, és csak akkor jön oda, ha éhes... Mikor milyen napra kel... 1 éves.

2020. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is fel akartam tenni ezt a kérdést.

Nekem 14 hónapos lesz a babám jövő héten. A nap első felében megcsinálom a dolgom. Főzés, mosás, mosogatás, takarítás. Általában aktív résztvevője.

Délután amíg apa haza nem ér akkor szoktunk játszani. Zongora, játszó sátor, babás szerepjáték ilyenek. Haza ér apa akkor ő játszik vele, amit épp kitalál. Addig én befejezem ami kimaradt.

De kb naponta 1.5-2 óra aktív közös játék. Kevés lenne?? 🤷🤷

2020. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Napi 25
2020. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!