Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 éves lánynál előfordulhat...

9 éves lánynál előfordulhat hüvelyi folyás? Ma láttam a bugyiján. Fájdalomra nem panaszkodik.

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció is simán előfordulhat. Nem ártana beszélgetni vele erről. Ne derült égből villámcsapásként érje 6.
2020. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Sok kislány ilyen korán menstruálni is kezd.

2020. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, van akinek ekkor már megjön. Ha nem beszéltél még vele erről, akkor tedd meg.
2020. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak 12-13 évesen jött meg, de 9 körül màr volt folyásom. Bugyin is ciki volt, meg főleg pizsinacin, amit bugyi nélkül hordtam (mer'ugye éjszaka nem hordunk alsóneműt, úgy egészséges...) Anyám nem mondott semmit, én azt hittem, baj van velem, apám felesége (elvált szülők gyereke vagyok) meg még rá is tett láthatáson, hogy ő bizony szólt érte, de magyarázat helyett közölte, hogy vigyen anyám orvoshoz, ha ennyi idősen folyik a pisi...

Azóta is erősebb folyásom van egyébként mindig (mármint a normálisra gondolva). Csak felnőttként már nyilván tudom, hogy normális.


Szóval beszélj vele mindenképp, hogy mi ez és mit tud kezdeni, ha zavarja, különben komoly gátlásai lesznek tőle.

2020. jan. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ennyi idősen. Ahogy előttem is írták, nálam ugyanez volt... Azt hittem, valami bajom van, mégis szégyelltem szólni. Aztán amikor összeszedtem rá a bátorságot, anyám elvitt nőgyógyászhoz, aki megállapította, hogy nincs semmi bajom. És se anyám, se az orvos, se senki a világon nem volt képes felvilágosítani arról, hogy ez normális, és így működik a női test. Huszonegynéhány éves voltam, mire megtudtam, hogy ez normális, mindenkinél így van, és ezen semmi szégyellnivaló nincs. Képzelheted, addig milyen gátlásaim voltak emiatt :(

Beszélj vele!!! :)

2020. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek! Bár annyira sajnálom, amikor ilyen fiatal korban kell ezzel szembesülni, én jóval öregebb voltam, de mivel fogalmam nem volt a dolgokról, anyu nem beszélt velem, a wx-n volt az első folyásom. Azt hittem meghalok a rémülettől, hogy mi az a nyálkás ami jön belőlem. Borzasztóan érintett, mert semmit sem tudtam.
2020. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!