Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás témakörbe írom...

Gyerekvállalás témakörbe írom ki remélem ide tartozik tanács? ( többi lent)

Figyelt kérdés
10-11 hetes kismama vagyok a férjem tavaly szeretett volna babát csak nem. Sikerült majd hosszan tartó próbálkozás után rá hagytuk és védekezni kezdtünk pharmatex et használtam, melette teherbe estem ahogy kiderul azonnal nem kell dacol a férjem vetessem el többször kért rá majd 30 évesen ház autó vállalkozás és munkahely melett én megtartom azt mondta oké de ha el válunk valami oknál fogva akkor ő elvészi tőlem a gyereket és ő fogja felnevelni tehát akarja vagy sem? Egyedül neveljem inkább már most vagy kitartó legyek ha megszuletik más lesz a véleménye?!
2020. jan. 14. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embernek akarsz gyereket szülni? :( akkor inkább egyedül.
2020. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly akarta, most meg nem? Mi változott meg?

Egyébként ilyennel nem zsarolhat, csak úgy egyszerűen ahogy ő elképzelte, nem veszik el a babát/gyereket az anyjától.

2020. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarja. Tök egyértelmű. Ha akarná, akkor nem arról akarna meggyőzni, hogy vetesd el.

Házasok vagytok, normális körülmények között éltek, nem 20 évesek vagytok, és mégsem akarja, sőt azon gondolkozik, hogy mi lesz, ha váltok.

Ha meg is tartod a babát, akkor is válj el és egyedül neveld fel. Szerinted normális, amiket mond a férjed? Hogy majd elveszi tőled. Egy percig nem élnék tovább ilyen emberrel.

2020. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tavaly akarta, de azóta "elméletileg" megromlott a házasságunk felelősségtudatól félhet illetve minden nap mondja nekem, hogy ő elmegy pszichológushoz, mert minden este felriad és nem érzi jól magát.
2020. jan. 14. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézi..

Válj el, neveld egyedül a gyereket

Egy percig se maradnék olyan férfi mellett aki arra kér, hogy az ő saját vérét, az ő gyerekét (is) vetessem el.

Az ilyen férfi egy alamuszi undorító ember, semmi több.


Mellesleg, csak úgy mondom, Ha az a véleménye, hogy megromlott a házasság és ezért ne legyen gyerek, meg most jajj vetesd el, akkor előbb utóbb amúgy is lelépne a faszi, az is lehet más nő is van a képbe.


Édesanyátol pedig csak úgy nem veszik el a gyereket, emiatt ne aggódj

2020. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozz el,hogy ha házasságon belül nem akarja a babát,sőt,kér,hogy vetesd el,ugyanakkor azzal fenyegetőzik,hogy egy esetleges válás esetén igényt tart a picire,ott mi állhat a háttérben.

Mert ez minden,csak nem egészséges gondolkodás. Nekem olyan bántalmazó "szaga" van. Nem szeretetből akarja a gyereket,hanem birtoklási vágyból.

30 évesen én megtartanám,de felkészülnék rá,hogy egyedül nevelem fel. Anyagilag ezt meg tudod oldani? Lesz segítséged? Munkahely mennyire stabil,visszavárnak-e,lakáshelyzet milyen lenne válás esetén?

Ezek mind fontos kérdések,viszont a tény,hogy 30 éves vagy,a baba megtartása mellett szól.

Az írásod alapján úgy érzem,ez nem is kérdés nálad,de ahogy már írtam is,valószínű,hogy nem együtt nevelitek fel,hacsak a pszichológus nem javít valamit a párod hozzáállásán (bár nem hiszem).

Kitartást és jó döntést kívánok neked!

2020. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat saj os szerint e a férjem nincs abszolut felkészűlve a gyerekvalallasra, nekem valalkozasom van 6. Éve szüleim élnek 58 évesek a szülői ház nagy elférek és akár sőt támogatná nak mindenben. Anyósom apósom is várja és segítenek ha szükséges.
2020. jan. 14. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de az ilyen szitukól kerekedik ki évek múltán egy nagyon csúnya válás, néha családon belüli erőszak és olyan oldalát ismered majd meg a férjednek amit sosem szerettél volna... még most lépj ki ebből. Ez jobb nem lesz.
2020. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!