Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire szép név...

Szerintetek mennyire szép név kisfiúnak a Vincent Dávid? (mindkettő keresztnév)

Figyelt kérdés

Szeretnénk olyan nevet választani, ami nincs a családban, és a nagyon közeli ismerősök körében.


Szerintetek a Vincent mennyire jó választás? Nagyon megtetszett most.

(A Dávidot az apukája után kapja a pici, ez már biztos.)


Így együtt a kettő szép, jól hangzik szerintetek is?!


2020. jan. 14. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Az én kisfiam Dávid Vince, szóval szerintem a Vincent Dávid is jó. Vagy Vince Dávidot javasolhatnám még? :)
2020. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Az kimaradt, de gondolom így evidens, hogy szerintem szép név, és dallamos is. :)
2020. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Vince Dávid jobban hangzik.
2020. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy a t és a d egymást követi. A t el fog tűnni, amikor kimondjatok, és Vincen Dávidnak fog hangzani, és folyton Vincének hiszik majd. Én emiatt megcserélném a két nevet, Dávid Vincent jobb lenne szerintem. Az nem baj, ha a masodik nevét használja, én is, és a környezetemben meg sokan mások is azt használjuk, és senki nem akad fent rajta:)
2020. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Dominik Vincent lett.

Mi lett végül a kisfiad neve?

2022. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!