Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Levert a víz? Fél éve lejárt...

Levert a víz? Fél éve lejárt ropit evett a 4 éves kisfiam! Lesz baja?

Figyelt kérdés
Szerintem valamelyik testvére fiókjában találhatta, vagy nemtudom, vagy táskában, amíg én főztem. Maradt benne kevés, még ropogott is, csodálkoztam, mert bontott volt, annyi ideig nem voltam nélküle, hogy egy egész zacskóval megegyen. Ki se tudná bontani. És nézem, bontatlan csomagolásban májusig volt jó. Verem a fejem a falba. Mi baja lesz vajon?
2020. jan. 14. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi...
2020. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Az égegyadta világon semmi!!

Ne legyünk már ennyire agyatlanok, kérem szépen...

2020. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocs, ha agyatlan vagyok, ez a ropi valószínű 8 hónapja lejárt. És valószínű azóta bontott. Sosem járok a Realba, és ez real csomagolású, akkor voltam csak, mikor a nagy kirándulni ment, tehát azóta lehet bontot.
2020. jan. 14. 10:52
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
A gyereknek semmi baja nem lesz, a te fejednek viszont igen, ha a falba vered. Ne csináld!
2020. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne viccelj már.... A ropi max elkezd avasodni... De azt is csak nagy sokára... Attól túl sok baja nem lesz
2020. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Backi, ropi. Liszt meg víz. És száraz. Nem tud megbuggyanni, megpenészedni, megrohadni. Ha volt annyira ehető, hogy a gyerek ráfanyalodott, akkor EHETŐ. Max nem friss már, és nem olyan finom, de ez őt a jelek szerint nem zavarta. :)
2020. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer ettem évek óta lejárt ropit (eszembe nem jutott, hogy az lejárhatott), nagyon rossz íze volt, nagyon szikkadt. Egy falás után abba is hagytam az evését, lehet a te kisfiad sem evett sokat belőle. Nem lett bajom, neki sem lesz szerintem. Max tesóját megkérdezheted, hogy nem e emlékszik rá, hogy mennyi ropi volt benne.
2020. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz :D

Az én gyerekem homokot is szokott enni meg falevelet :D

2020. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek ennél cifrább dolgokat is megesznek. Ne aggódj, semmi baja nem lesz.
2020. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Igyon 1 pohar teat vagy alma / narancs evés .
2020. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!