Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen születésnapi tortát...

Milyen születésnapi tortát érdemes csinálni egy egyévesnek?

Figyelt kérdés
Nem akarom túl bonyolítani, de azért szeretném, ha vmennyire látványos lenne. Ízre sem igazán tudom, milyen lenne jó.

2020. jan. 16. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én sárgabelű őszibarackot tettem bele. Tejszínhab, piskóta. Egyszerű és nagyszerű volt. Evett belőle egy kicsit, finom volt. Persze főleg mi ettük meg :)
2020. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Picit !

De most komolyan ! Jó ha 5-6 villányit fog belőle enni.

Szóval én csináltam neki egy répás cupcake-et,azon volt az 1es gyertya,elfújtuk és túrta szét. Egy élmény.

A keresztszülőkkel pedig megbeszéltük hogy egy nem túl cicomás kislányos tortát csináltatnak a többi vendégnek.

2020. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az jó ötlet, hogy csinálok neki egy kis tortát, meg külön a felnőtteknek is. :)
2020. jan. 16. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk túrós-barackos zsúrtorta volt.
2020. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Csak tudnám miért lettem lepontozva !! 2es vagyok.

Azért mert nem csináltam hipercukiésrózsaszín habkölteményt a kicsinek?

2020. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Barackos túrókrémes piskóta tortát sütöttem neki. A piskótából egy nagy egyest formáztam.
2020. jan. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Barackos turotortat sutittem, amikor hármasban unnepeltunk és egy csokisat mikor a családdal. Egyikbol sem evet túl sokat
2020. jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Én mindenkinek zöld kezet adtam. :)
2020. jan. 17. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!