Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki még nem dolgozik de már...

Aki még nem dolgozik de már ovis a gyereke mit csinál egész nap?

Figyelt kérdés

Azok válaszára lennék kíváncsi aki dolgozni szeretne, de még nem talált munkahelyet.

Én már nagyon kivagyok ettől. Délelőtt általában végzek a házimunkával, délután meg csak gondolkodok meg befordulok. 2 hét múlva a munkanélküli is letelik, utána már csak a csp-t kapom. Régi munkahelyemre nem tudtam visszamenni mert elköltöztünk. Nagyon feleslegesnek érzem így magam meg nem mindegy az sem, hogy egy vagy két fizetésből élünk.



2020. jan. 21. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Kényelmesen elviszem reggel a gyereket, hazafelé bevásárolok az ebédhez, és ha kell egyéb ügyeket intézek (hivatal, posta, biztosító...stb). Haza megyek, főzök, rendbe teszem a lakást, a macskát és nem idő maradt, mire lehet menni vissza a gyerekért. Sosem unatkozok.
2020. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Ne unatkozz, képezd magad és/vagy indíts valami saját üzletet.
2020. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs annyi pénzünk, hogy saját üzletet indítsak. Most vettünk házat és felújítottuk, összes tartalékunk ráment. Baba cuccokat adom el, ebből van néha kis plussz pénzünk.
2020. jan. 21. 12:38
 4/21 A kérdező kommentje:
Lett volna ingyenes tanfolyam a munkaügyi központ által de ott megmondták, hogy ha sokat beteges a gyerek akkor el se kezdjem mert megvan mennyit lehet hiányozni. Minden második héten itthon van a lányom mert oviba elkap valamit. Ettől is félek ha mindig beteg, hogy tudok dolgozni. Nagyszülők is dolgoznak még
2020. jan. 21. 12:41
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Itt vannak a kicsik, nem unatkozom. 😊 Amíg az elsőt vártam, sokat voltam itthon, az volt hasonló, én akkor rengeteg ruhát és játékot varrtam a babaszobába, hímeztem, stb. Most, ha van egy szabad fél órám, akkor kirakózok.
2020. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Kereshetnél gondolkodás helyett munkát.
2020. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem értesz semmihez? Nincs tehetséged semmihez? Internetről tök ingyen nagyon sok mindent meg lehet tanulni, amihez nem kell alaptőke.
2020. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Amikor így voltam, mint te, mentem SZEMÉLYESEN munkát keresni. Mindenhova bementem, és ahol elvették, leadtam az önéletrajzomat. Nem haza mentem. Igy is 5 honap volt, mire talaltam munkat.
2020. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Milyen szakmád van ha szabad tudni? Mivel nem találsz munkát?
2020. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Ne stresszelj. Elvezd, hogy most ez van es van idő a családodra es magadra. Fogsz még dolgozni eleget az életben.
2020. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!