Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van "szavatossági ideje" egy...

Van "szavatossági ideje" egy cumisüvegnek?

Figyelt kérdés
Tehát ha érkezik a második baba, az ő számára is jók ugyanazok a cumisüvegek, amit a testvére használt? Persze vadonatúj cumirésszel. Mam cumisüvegek. Vagy jobb újakat beszerezni? Mielőtt megjelennek a szopimániások, jelentem, igen megpróbálom a szoptatást, de első alkalommal nem volt tejbelövellésem, szó szerint semmi nem volt ezért készülök előre is.
2020. jan. 21. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem avas szaga lett a cumisüvegeknek, pedig tisztán tettem el. Egy évet állt kb., hamar jött a kistesó. Inkább vettem végül újakat.
2020. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak cumit vettem újat, az üveg rész (Avent) tökéletes volt néhány karcolást leszámítva.
2020. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy üveg vagy műanyag.
2020. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz mi az első fiamnal nem használtuk, csak volt, mert jobb felni, mint megijedni. Viszont a 2. fiamnal használtuk, semmi bajuk nem lett:)

(3 év a különbség)

2020. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is eltettem a cumisüvegeket. Etetőcumit majd veszek újat, ha kelleni fog. Azokat egyébként is cseréltem néhány havonta.
2020. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem álltukban besárgultak. A fehér gumiszelep az aljában és valahogy gyengült is az anyag.

Másodjára sikerült szoptatni, de ilyen állapotban nem használtam volna.

2020. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elővettem kifőzni mindet... Hát... Mintha megpuhult volna az anyag.. 😅 Inkább veszek újakat, max ha nem kell akkor elajándékozom. A babám 8 hónapos koráig használtuk ezeket és 11 hónapot álltak lezárt dobozban.
2020. jan. 22. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!