Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből nevelik fel hazánkban a...

Girlll3 kérdése:

Miből nevelik fel hazánkban a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Tudom, pénzből. De olyan kevés fizetéseket kapnak a közalkalmazottak, javarészük 200 alatt keres. És azt hallgatom, hogy jön a harmadik, meg pl négy gyerekem van... Hogy? Apuka keres marha jól vagy mi a fene van? Én a saját keresetemből még otthon élek. Lakás sincs kilátásban, nemhogy gyereket nevelni. Apukák dolgoznak multinál vagy vállalkozásuk lenne, hogy megengedhetik maguknak a gyereket?

2020. jan. 23. 19:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a férjem multinál felsővezető, ő keres sokat,én jóval kevesebbet. Most várjuk a 2. gyerekünket, több nem lesz.
2020. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1-es ez igaz, ugyanakkor valamiből fel is kell nevelni.
2020. jan. 23. 20:01
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden nő közalkalmazott. Rengetegen dolgoznak multinál, vagy vállalkozók (fodrász,kozmetikus, könyvelő, üzlettulajdonos,stb.)Én is otthagytam a közalkalmazotti munkámat, és magánban csináltam tovább.
2020. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
A férjem multinál középvezető, én óvónő vagyok. 😅 4 gyermekünk van.
2020. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát, irigylésre méltók is a sikeres vállalkozók. De amikor közalkalmazottként dolgoztam, én bizony csodálkoztam, hogy mindenkinek több gyermeke van a kollégáim közül.
2020. jan. 23. 20:26
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Vannak nők, akik nem csak eltartatni akarják magukat.
2020. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
7-es ez hogy jön a gyereknevelés költségeihez? De a válaszokból ítélve, a férjnek van jócskán több pénze és így már lehet gyereket is nevelni.
2020. jan. 23. 20:37
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Én lassan szülök, itthon vagyok. A férjem hajókat tervez, épít, értékesít és van máshonnan is bevételünk. Nem vagyunk gazdagok, átlag életet élünk.
2020. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Én köztisztviselő vagyok és szerintem egész jó fizetésem volt. Most max. Gyedet kapok plusz GYES-t a nagyra. A férjem jól keres építészmérnök. Három gyerekünk van, szeretnénk par év múlva negyediket is.
2020. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Azt hiszed gyereket nevelni csak sok pénzzel lehet?
2020. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!