Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt más is, aki teherbeesés...

Volt más is, aki teherbeesés után nem sokkal eszeveszett szortírozásba kezdett a lakásban?

Figyelt kérdés

Második baba, de mióta tudom, hogy jön, azóta folyamatosan dobálom ki ami nem kell. Ruhák, bútorok, könyvek (sok ezek közül jó helyre kerül, vagy elajándékozom) Más is úgy érezte ilyenkor, hogy a helyére kell kerülnie a dolgoknak? Az esővel nem volt ilyen.

(Vagy ez lenne a fészek rakó ösztön? 😅)



#takarítás #szortírozás #fészekrakó ösztön
2020. jan. 26. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a fészekrakó ösztön a szülés előtt egy hónappal kezdődött az első terhességemnél. Most, a másodiknál már előjött és még csak a 11. héten tartok. Pakolok, takarítok, tervezgetek, hogy mit kellene még venni a lakásba, hogy otthonosabb legyen.
2020. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Sztem csak uj ev=uj élet. Nem vagyok terhes, megis ezt csinálom. Hogy miert? Mert kell! Sok a lom, nem erzem jol magam így. Neked meg logikus... Kell a hely a 2.babának
2020. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bizony kialakult ilyen és még mindig tart, pedig már 10 hetes a kislány.
2020. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Pont így vagyok. Már magamon röhögök 😁 második baba lesz. Pár napja lett pozi a teszt de már kész tervek vannak mindenre 🤣
2020. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ja, pár napos pozitív teszt mellett, biztosan a fészekrakó ösztön indult be. Hagyjuk már.

Én terhesség nélkül is éppen most untam meg a lakást, dobálom ki a sok csetrest, meg az ódivatú bútorokat, nézem hogyan lehetne szellősebb a lakás, nem oly zsúfolt mint volt. Ja, és nézem az IKEA kínálatát, mivel dobhatnám fel még a környezetem.

Terhességtől független, igènylem az új változást. Vagy lehet hogy tesztelnem kellene? 🙈

2020. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nincs köze a terhességhez. De amióta tudom, hogy van baba mindent rá fogok. Az érzelmi oldalát persze.

Az biztos hogy én is most sokkal átgondoltabb vagyok és sokkal előrébb tervezek mint az elsővel.

Első tok igazad van, még a lakás sem túl nagy, szóval abban is stimmel a válaszod. 😅

2020. jan. 26. 19:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat a másodiknak szólt bocsi. :)
2020. jan. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!