Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes mellett milyen otthoni...

Gyes mellett milyen otthoni munkát lehet végezni?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok a fiammal,szeretnék valamit csinálni mellette.

Nem állunk rosszul anyagilag de jó lenne ha én is hozzájárulhatnék a kasszához,még ha nem is sokkal de akkor is.

Gondoltam hogy varrnék vagy ilyesmi de ahhoz nem értek igazán..

Anyukák ti csináltatok otthol valami kis maszekot? Mihez tudok kezdeni?


2020. jan. 27. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Otthoni munka Magyarországon nincs. Nem engedik a cégvezetők, teszem hozzá joggal, mert kinyitni egy rendszert a publikus internet felé kockázatos.
2020. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

#1 hogyne lenne

Csak aprópénzt lehet vele keresni ami miatt nem éri meg napi több órát szenvedni és nehéz ilyet találni

2020. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első nem bejelentett munkákra gondolok. Varrás,fonás stb... Ami csak néhány ezer ft-ot takar nem 100ezreket.
2020. jan. 27. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Hol laksz? Van kert?

Én a következőket csináltam (nem egyszerre, 3 gyerek van):

csirkét tartottunk, eladtuk a tojást háztól,

krizantémot termesztettem, főleg halottak napja előtt amennyi volt, annyit vittek el,

megvettem a héjas diót, vagy volt, ahol nem is kellett venni, mert erdőszélen, elhagyott helyeken voltak fák, felpucoltam, és eladtuk a dióbelet háztól.

Ha nincs kert, akkor ezek egyike sem releváns, elnézést.

2020. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én fodrász és műkörmös vagyok. A babám 8 hónapos kora után újra vállaltam otthon egy pár vendéget. De ugyanannyiért mintha a szépségszalonban dolgoztam volna, különben nem érte volna meg. Igen, feketén. Anyukám pedig könyvelő, ő is otthon dolgozott mikor mi kicsik voltunk.
2020. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Online marketinges vagyok. Egyéni vállalkozóként, de nemrég még cégnél dolgoztam bejelentve 100% home office-ban, és most is bedolgozom egy cégnek. Nem aprópénz.

De ha nincs konkrét szakmai tudás valami személyes jelenlétet nem igénylő területen, akkor tényleg elég nehéz.

2020. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En belekezdtem egy értékesítői munkába. Nem mlm meg hasonlók. Napi 1 órát foglalkozom vele kb. Igaz nem nagy összeget,50 ezret ha tudok pluszban keresni vele de az is valami. Nem is kell mennem sehová csak a postára de ugye oda normál esetben is megy az ember.
2020. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Évek óta Avonozok,és karkötőket kezdtem.fűzni.
2020. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen van kertünk,mi is tartunk állatokat a tojás eladás akkor lesz opció ha többet tojnak mert mostanában nem igazán akarnak,de ez a virág dolog most megfogott és szeretem a növényeket is köszi szépen
2020. jan. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!