Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is idegesit néha a gyereke?

Mást is idegesit néha a gyereke?

Figyelt kérdés
1 eves es van hogy ugy lefaraszt. Egyedül nevelem egesznap vele vagyok nem megyek sehova bolton kívül, raadasul még oda is jon velem. Rossz anyának erzem magam mert sokszor az estét varom mikor vegre lehet egy kis nyugtom.. Mas is van igy? :/
2020. jan. 29. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Enyém is 1 éves. Igen, nagyon fárasztó.. És pörög egész nap, de annyira hogy a nappali alvásra sem hajlandó mostanában, ami nagyon hiányzik nekem...(neki is, de fejre is állhatok akkor se alszik). Nem tudod néha picit a nagyira bízni?
2020. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Addig örüljetek, amíg pörögnek és semmi bajuk. Szintén 1 éves kislányom nagyon beteg már 3 hete,ide-oda megyünk kivizsgálásokra,hogy kiderítsék mi a diagnózis,mert nem tudják, hogy mi baja van. Éjjelente felsír és vigasztalhatatlan gondolom a sok trauma ami éri.

Én pl. alig várom, hogy újra lefárasszon ne csak egész nap aludjon vagy vigasztalhatatlanul sírjon.Szóval..Nem,nem idegesít,szeretném,ha újra együtt tudnánk játszani.

2020. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Állandóan, de csak kb 3 éves korától
2020. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem, egyikük sem.
2020. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Ma pld. 2 éves és bármit kérek semmit se csinál vagy ha igen az ellenkezőjét.Ha leszidom meg visít mintha ölném...Kész vagyok.
2020. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó dettó 😀 csak 2,5 éves.. nyugiii, mindannyian hősök vagytok, tudjátok😀🙏🏻😀
2020. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok, nekem is kb ennyi idős a lányom. Pedig nálunk itt van az apuka is, csak ő dolgozik. Nem vagy rossz anya, csak fáradt.
2020. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Idegesíteni nem idegesít... 🙂🙂🙂

De ettől függetlenül én is várni szoktam az estét, amikor lehet egy kevés énidőm...

Ettől még nem leszel rossz anya,ne aggódj... 😉

2020. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Jelen. Imádom, mindenem, de bőgtem már többször a fáradságtól/tanácstalanságtól Férjem este ér haza akkor tud vele foglalkozni, de mindig látja rajtam, hogy a gyereknek milyen napja volt. 😅

Tegyük hozzá, hogy igen temperamentumos a gyermek..

2020. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Van olyan, akit nem? :D Az enyémek 4 és 12 évesek, időnként mindkettő idegesít. De időnként a férjem is, anyám is, a legjobb barátaim is. Nem nagy dolog, akivel sok időt tölt az ember, az fogja idegesíteni is, attól még nyilván szereti. A gyerekek meg aztán simán tudnak extra idegesítőek lenni, hiszen gyerekek :)

De azt nem értem, hogy miért nem mész vele sehová a bolton kívül? Menjetek levegőre, sétáljatok, szüksége van rá, és neked is.

2020. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!