Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekemnek ma főztem a...

Kisgyerekemnek ma főztem a húslevesbe csirkemájat ( több darabot) ha holnap is azt eszi hagyhatom addig a levesbe vagy szedjem ki? A csirkehúst is hagyhatom benne?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedd ki a húsokat, májat és szűrd rá a leves levét. Lehűtöd és be a hűtőbe! 🙂
2020. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,az mit jelent hogy szűrjem rá a leves levét? Vagy szűrjem át? De az miért kell?
2020. jan. 30. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kiveszem a húsokat és a zöldséget. A levet külön teszem el. Tudtommal ezt így szokták csinálni.
2020. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig szétszedem a húslevest és a lét átszűröm. Furcsa, hogy van, aki nem.
2020. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valamiért se a családom se más ismerőseim nem csinálták ezt. De miért kell átszűrni? Megromolhat benne valami? Vagy csak így gusztusosabb,szebb?
2020. jan. 30. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy csak a tésztától romlik gyorsabban..


Azért szűrik át, mert gyakran nem sikerül rendesen eltüntetni a habot a tetejéről vagy pedig az apróra vágott petrezselymet nem látjás szívesen, vagy a levesben úszó apró darabkákat.. Leszűrik a levét, különszedik a húst, zöldséget, mellé tésztát és mindenki azt szed magának, amit akar. Így illik, de én ezt nem szeretem, kiszárad a hús/zöldség vagy fólia alatt bepálik.

2020. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én sose pakolok ki belőle semmit és nem szűrögetem. A vasárnapi húslevest még kedden is esszük ebédre. Semmi baja :)
2020. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm!
2020. jan. 30. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is így szokta. Külön teszi el a levét. Tésztát csak abba főz bele, amit aznap megeszünk. A másnapi adagba másnap főzi bele. Egy éjszaka alatt semmi baja nem lesz a külön tett zöldségnek és húsnak. Tovább meg nem tartjuk mert elfogy hamar :D
2020. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én benne szoktam hagyni, semmi baja nem lesz.
2020. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!