Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már aki "megbánta" hogy...

Volt már aki "megbánta" hogy bevállalt még egy gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilván úgyis ugyanúgy szereti a gyerekét, de vannak olyan gondolatai hogy túlvállalta magát?; Nem megy neki?

2020. febr. 2. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Én most varom a 6-at és nem bántam meg. De nyilván ehhez kell egy társ, aki mindenben segít. Különben pokoli nehéz lenne.
2020. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
6 gyerekhez már 2 ember is kevés 😂
2020. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megbánásról nincs szó a mi esetünkben, viszont sokszor éreztük úgy az első 2 hónapban, hogy túlvállaltuk magunkat. Másfél éves volt a nagylány, amikor megszületett a pici. Most 4 hónapos. Néha még most is előfordul nehezebb napokon, hogy beszélünk róla, hogy kicsit túlbecsültük magunkat, amikor eldöntöttük, hogy kis korkülönbséggel szeretnénk a gyerekeket. Bár lehet ez amiatt is van, mert közben építkezünk és tanulunk is, tehát nem csak a gyerekekkel meg a munkával kell foglalkoznunk.

Szerintem mindenkinek vannak rossz napjai, mindenki érezheti úgy, hogy nem megy neki, sok, és legszívesebben feladná, szóval szerintem ne szomorkodj amiatt, ha szoktak ilyen gondolataid lenni. :)

2020. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!