Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki kisgyerekekkel dolgozik...

Aki kisgyerekekkel dolgozik az hogy birja idegekkel hogy otthon is egy kicsi varja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bolcsis korosztalyra otthon is es a bolcsiben is
2020. febr. 5. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a gyerekeket. Nem teherként élem meg a velük való foglalkozást, és sok türelmem is van.
2020. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A sajátod teljesen más
2020. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Én bölcsiben dolgozom, velem van a kislányom. A bölcsiben ő elvan nélkülem teljesen jól. De ha hazajövünk kezdődik a differenciálás 😄...

Adok magamnak 1-2 órát(mikor hogy) kicsit kifekszem, vagy főzés stb... és játék indul 2.felvonás apával együtt.

De vannak napok amikor igenis hazajövök és benyomom neki a tv-t...mert elfáradok ekkor veszi át apa a staféta botot és játszik vele ő.

2020. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Mikor kicsi volt a lányom, pont idősebb gyerekekkel foglalkoztam. Most kicsikkel dolgozom, és olyan jó hazamenni, hogy otthon vár a kamasz lányom, aki elmosogatott, felsöpört, és berakott egy mosást. A kicsiket is imádom egyébként, de van amikor 10 órát dolgozom, és utána a kamasszal is úgy beszélek, mint a 2-3 évesekkel.
2020. febr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!