Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nem bírom...

Mit tegyek ha már nem bírom az anyám folytonos beleszólásait a gyereknevelésembe?

Figyelt kérdés
16 évesen szultem. Most 17 vagyok iskolába jarok. Mivel nem akartuk bölcsibe adni a babám ezert anyám vigyaz ra amig haza nem jovok. Igen ezzel nem is lenne baj. De nagyon nehez eset az anyám. Mindenbe cukrot rakna a gyereknek mert az "ugy finomab" fulsuketitoen hangosan engedi nezni a gyereknek a mesét (o nyomja fel olyan hangosra) mindig piszkal. Beleszol abba hogy en azt nem csinalom jol ezt nem csinalom jol. Peldaul:"szoros a kislany pelenkaja es faj neki" kozbe teljesen lazan van megcsinalva neki. A másik amit mindig hallgatok "szomjas a kislány miert nem itatod?" persze hogy ez se igaz mert mindig itatom. Es meg sorolhatnam. Igazabol mindenbe beleszol. Mert ugye ő a gyamja amig nem vagyok 18 es azt hiszi o parancsolgathat meg nevelheti helyettem es csinalhat ugy mintha az anyja lenne. Egyébként nem vagyok egyutt a gyerek apjaval. Nem is tudja hogy az ove. Direkt nem mondtam el. Nagyon nehezen birom mar ezt a folytonos beszologatast meg addig piszkal mig elnem sirom magam.. Hiaba magyarazom hogy hagyjon beken. Meg a masik amit utalok hogy ordibal a lanyom elott velem,hiaba csititom nembir rendesen kommunikalni. Ha valamit mondok neki ami nemtetszik mar ordibal es ramformed. Mitcsinaljal? Elvagyok keseredve..
2020. febr. 12. 13:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mitcsinaljak*?
2020. febr. 12. 13:59
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem fog változni, míg nagykorú nem leszel, és el nem költözöl a gyerekkel. Te is gyerek státuszban vagy még, ez most olyan, mintha anyukádnak 2 gyereke lenn, és te inkább vagy testvére az ő szemében a lányodnak, mint az anyja.
2020. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
16 evesen kellett volna valamit csinalni: vedekezni kellett volna. most igy jartal, ahogy irtad, anyad a gyamja, ugy neveli ahogy akarja.
2020. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Valszeg nem leszek népszerű...

17 évesen akkor is hadilábon állnál az anyáddal, ha nem szülsz gyerekfejjel gyereket.

Ő egyrészt kivan a kamaszkorodtól, másrészt egész nap gyesen van egy hisztis tipegővel.

Amúgy fura, mert csak 6 évvel vagy idősebb a lányomnál, és full azokat a panaszokat nyomod anyádra, amit az én korosztályom a most hatvanas, régi iskola szerint gyereketnevelő anyáinkra.

Szóval ne csinálj semmit. Szar helyzet, éljétek túl, aztán próbálj hamar a saját lábadra állni. Nem lesz könnyű...

2020. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát mivel végül is neki szülted....Ő neveli ő van vele otthon.
2020. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj, dolgozz, aztán költözz el. Ez a következő ötéves terv.
2020. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5

Nem neki szultem képzeld el de ha hasznos dolgot nem birsz irni inkább ne is írj maskor. :)

2020. febr. 12. 18:37
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

A kérdező kommentje:


#5


Nem neki szultem képzeld el de ha hasznos dolgot nem birsz irni inkább ne is írj maskor. :)


Nem neki szültél? Hm..ki van vele napközben míg te sulizol? Ki fizeti a gyerek dolgait? Te? Nem..anyukád. Nos, tehát tedd fel magadnak a kérdést..kinek is szültél? Na ugye...

2020. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Nézd belekényszerítetted az anyukádat egy helyzetbe amit nem ő választott.

Ha nem felel meg az ahogy Ő NEVELI a gyerekedet, akkor be kell iratni bölcsödébe, máris kevesebb a konfliktus anyáddal.

2020. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Gyereknevelésedbe???-ne röhögtess már, mikor neveled te azt a gyereket??? 17-20-ig????
2020. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!