Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van e arról statisztika, hogy...

Van e arról statisztika, hogy kik kérik-vállalják inkább az otthonszülést, pl. diplomások vagy kevésbé iskoláztattak, jobb anyagiakkal vagy szegényebbek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Statisztikát nem láttam, viszont az ismerősi körömben az átlagkeresetűek./ bár mi az átlag ma?/. diplomások szültek otthon.


A tapasztalat, a tájékozódás miatt.

Azt vettem észre, hogy a kevésbé iskolázottak nem mernek belevágni, nem mennek utána a hátterének.. és nem intézik el.


Én magam nagyon távolról mertem csak gondolni erre az eshetőségre, főleg, hogy a kórháztól való max távolságnak sem felelünk meg.

/ diplomás, hitelmentes, középosztálybeliek vagyunk/

2020. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Statisztika szerintem nincs, bár bábáknál utána kérdezhetsz. Kétlem, hogy az alacsonyabb jövedelmű, iskolázatlan emberek körében a tervezett, szakszerű segítséggel történő otthonszülés olyan gyakran előfordulna.

Mi mindketten diplomások vagyunk, otthonszülést tervezünk.

25/N 36hkm

2020. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Statisztikáról nem tudok sajnos.

Férjemnek agrár diplomája van, nekem (osztatlan) pszichológia szakos, és otthonszülést tervezünk :)

Nem a végzettségünknek megfelelő pozícióban dolgozunk, s szerintem keresetünk átlagos.

35 hkm

2020. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!