Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok pénzt az orvosnak?

Adnátok pénzt az orvosnak?

Figyelt kérdés

Maszek orvoshoz jártam, de a terhesgondozást, szülést nem vállalta, így a kórházba járok, mást nem ismertem, akiket ajánlottak szintén tele voltak, mindegy is.

Nem vagyunk házasok a párommal, ezért kellett apasági nyilatkozathoz igazolás. Mondtam az éppen ott lévő orvosnak, hogy mit szeretnék, azt mondta, neki fogalma sincs erről. Mikor mentem legközelebb, pont az én "orvosom" volt, jeleztem neki is, mit szeretnék, tudja is, ki vagyok. Azt mondta, hogy ebben nem segíthet, menjek oda, akihez járok terhesgondozásra, de végül mégiscsak adott igazolást.

Ti adnátok pénzt neki? Ha igen, mennyit? Akinek nincs orvosa, annak nem is jár ilyen igazolás?



2020. febr. 17. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igazolasért, ami az apasagihoz kell, nem adnek pénzt. Az, hogy egy orvos nem tudja, miről van szó eleggé hihetetlen.
2020. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Egyik ide küldött, másik oda, már a terhesség elején is ezzel-azzal. Le se szarnak, ha nem fizetsz.
2020. febr. 17. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy pénz nélkül nem sok orvos teszi oda magát, de én nem adnék pénzt a helyedben. Nekem a kiskönyv alapján állították ki az apasági nyilatkozotot, úgy emlékszem, mondjuk régebben volt és azóta változhattak a dolgok.
2020. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most az a szabály, hogy a nőgyógyász ad egy igazolást, hogy igazolja, hogy terhes vagy és várhatóan mikor fogsz szülni, ezzel a papírral kell menni intézkedni.

Amúgy az az asszisztense állította ki, akivel a maszek rendelőjében is dolgozik, kérdezte is, hogy mikor megyek oda, van e időpontom már. Tök hülyén éreztem magam, mondtam neki, hogy a doktor úr nem vállalt, így nincs, ezért is gondolkodtam el rajta, hogy fizessek-e neki.

2020. febr. 17. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Az orvosok tényleg nem szokták ezeket tudni csak az asszisztensek.
2020. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Jah, pénzt nem andék. Utolsó voltam
2020. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!