Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik helyzet...

Szerintetek melyik helyzet előnyösebb?

Figyelt kérdés

Nővéremmel mindketten gyerekvállaláson gondolkozunk. Szerintetek melyik jobb, ha én szülök hamarabb és az én babám lesz az első csöppség a családban, aki körbe lesz rajongva vagy pont hogy a másik hogyha már lesz tapasztalatom és esetleg kinőtt ruhákat is kaphatunk? Meg hát mindig a kisebb az aranyosabb, a nagyobb viszont ügyesebb. Ti hogy látjátok?

Kérlek próbáljatok a kérdésre koncentrálni, egyéb véleményre nem vagyok kíváncsi.


2020. febr. 17. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem kellene szülnöd, ha ilyeneken gondolkodsz!

Egyébként meg bármit tervezel, lehet, hogy az élet átírja a számításaid.

2020. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha gyerekt akartok, agyilag még nagyon nem vagytok rá készen. Csupa érdek amiket felsoroltál.
2020. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Akkor vállalj gyereket amikor úgy érzed itt az ideje. Egyébként ezt nem te fogod eldönteni, sajnálom. Én testvérem évek óta próbálkozik, nekünk meg még csak most ért meg az elhatározás és elsőre teherbe estem. Hiába kezdte ő hamarabb. De tényleg elég gyerekes az elképzelés, ne haragudj.
2020. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Látom a szövegértéssel vannak még gondok..
2020. febr. 17. 12:55
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Ez alapján tervezni hogy mikor szülj ?

Ezt te se gondolod komolyan?

Egy nagyszülőnek minden unoka áldás..mindegy melyik kisebb nagyobb,melyik mit tud.

Egyikük majd jobban fog rajzolni másikuk építeni! Minden baba más és ez a legjobb.

Az alapján gondolkozni hogy ruhákat örökölsz stb..hát hol itt a realitás? Neki fia neked lányod lesz mondjuk. De szép lesz rózsaszín rucikban 😂

De komolyra fordítva a szót..ez alapján nem állsz készen.

Előre látni hogy te a versengésnek fogod ezt fel. Hogy hogyan lenne jobb neked? A babádnak ! Ez abszurd

2020. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Nincsenek a szövegértéssel gondok, egyszerűen az érett felnőtt nem kérdez ilyet, mert nincs értelme a kérdésnek. Csak ugye a híg agyaddal ezt még nem érted meg. Hiába emelted ki, hogy a kérdésre válaszoljunk, nem lehet válaszolni, ha nincs kérdés.
2020. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Szuljetek egyszerre, máris meg van oldva a kérdés.
2020. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Várj még a gyerekkel!
2020. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Az lenne az előnyös ha agyban is átlépnéd a felnőtt kort, és aztán szülnél.

Nyugodtak kikérheted magadnak gyereket nem ilyen szempontok alapján vállalnak az emberek.

2020. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Bírom hogy még fel is háborodik! :D

A szokásos...

2020. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!