Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vigyem el a 16 hónapos lányom...

Vigyem el a 16 hónapos lányom ügyeletre?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok vele meg a 17 éves autista öcsémre is én vigyázok"ma. "Kiszökött az előszobába a gyerek egy pillanatra és ott van egy kanapé amire ha felmászik eléri ezeket a növényeket, és felmászott a kanapéra és ugye senki nem látta hogy csócsált e a növényekből vagy sem.Amúgy ha felügyelet van se bántja sose a növényeket de most néztem és vannak a növényen ilyen nyomok mintha lett volna belőle tépve vagy valami.. Nagy a baj? Ráadásul még lenyalta az üvegasztalt is amit előtte egy órával töröltem át Clin-nel

. Megőrülök!


2020. febr. 17. 15:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2020. febr. 17. 15:06
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt se tudom mi ennek a növénynek a neve. A gyereknek semmi baja ugyanolyan eleven mint eddig.
2020. febr. 17. 15:07
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha rosszul van akkor vidd be. Szerintem nem ette meg.
2020. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyi kaktusz a növény, és az internet szerint nem mérgező emberre, és állatokra sem.

[link]

Személyes példából annyit tudok, hogy a vizi teknősöknek nem árt, esett már többször a vizükbe, levél is, virág is.

Egyébként így tavasszal elég ramatyul tud kinézni a növény, anélkül, hogy bárki tépkedett volna belőle. Szerintem nincs baj. A Clin meg már elpárolgott 1 óra alatt.

2020. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2020. febr. 17. 15:17
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos anyumekkal élünk együtt és neki mániája ez a sok hülye növény a házban, pedig ez egy időzített bomba. Nem csak ilyen van hanem még vagy 5 fajta másik is.. Ahh
2020. febr. 17. 15:18
 7/14 A kérdező kommentje:
Na most idehoztam magammal a viragokhoz hogy megnezem hogy reagál rá és tépkedte húzkodta
2020. febr. 17. 15:23
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]

Sajnos egy terrrariumban élünk ettől a sok gaztol

2020. febr. 17. 15:24
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy karácsonyi kaktusz. Nem esszük vacsorára, de nem mérgező. Amennyi Clint az asztalra kentél, attól sem hiszem, hogy baja lenne. Vidd el az ügyeletre, ha furcsa tüneteket tapasztalsz, vagy ha ettől megnyugszol.
2020. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha ekkora probléma a sok növény, akkor költözz saját helyre, ahol te szabhatod meg, mi lesz a lakásban, és mi nem :)
2020. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!