Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondhatta? Jól gondolom,...

Miért mondhatta? Jól gondolom, nem is szeret eléggé?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos kisfiunk,nehezen jött össze!Petevezeték átjárhatóságit akart a nődoki,de előtte sperma vizsgálat voltva páromnak!Mióta megszületett a kisfiunk sokat veszekszünk,úgy érzem mindenki fontosabb mint mi!Elég sűrűn iszik!Ma mondta,azért romlott meg a kapcsolatunk,mert elküldtem erre a vizsgálatra.
2020. febr. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
99%
Persze, nyilván ezért romlott meg. Nem azért, mert egy alkoholista barom.
2020. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na még ő nem alkoholista,legalábbis ezt gondolja magáról!Spontán fogant meg a kisfiunk-egyikönknek se volt szervi oka,de mégis azt gondolja nekem csak a gyerek kellett tőle!Elég vicc.Amúgy 32éves,én 29!
2020. febr. 17. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes lehetettmár akkor is a kapcsolatotok, mikor terveztétek a gyereket. A gyerek születése meg sosem szépíti és könnyíti meg azt, sokkal inkább kihegyezi a problémákat. Ezért lenne fontos a mély és őszinte kommunikáció fgy párkapcsolatban. Így nehéz, amikor már vádaskodás és hatalmi harcok mennek, mert ezt csakis tudatosan lehet kezelni, de ehhez mindkettőtöknek akarni kell. Ha csak te szeretnél javítani, változtatni ezen és ő egyébként már fejben belelovalta magát, anélkül, hogy a probléma felmerülésekor beszélgetett volna róla, akkor már csak a csodában lehet bízni.
2020. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye.. Mar boccs..
2020. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!