Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen kéne mégis megszál...

Hány évesen kéne mégis megszállnia annak az érzésnek, hogy akarok babát?

Figyelt kérdés
29 vagyok és mai napig nem jött, sőt... Már lényegében minden feltétel adott, pénz, ház, nincs hitelem, normális apajelölt férj, szórakoztam is, bulik, utazás, egyetem minden megvolt, nem maradnék le semmiről. Munkahelyemen is támogatják az anyákat. Tényleg minden adott. De nekem akkor sincs kedvem hozzá. Azt hittem, ha kipipálom ezt a sok dolgot, majd varázsütésre meggondolom magam, hisz ugye biztos azért nem akarom még, mert ezek nincsenek. De már minden van lényegében, ami csak kellhet. Férjem már örülne neki én meg még várnék egy kicsit. De attól félek, hogy eddig rosszul hittem, és nekem ez az "anya akarok lenni" érzés sosem fog eljönni. Más is volt így? Változott ez valamitől?
2020. febr. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Nincs olyan, hogy kell. Valaki sosem szeretne anya/apa lenni. Nekem akkor jött, mikor megtaláltam a társat hozzá, 24 évesen.

Viszont ha aggódsz azon, hogy nem jön az érzés, akkor ott van az, hiszen tudat alatt már foglalkoztat a téma.

2020. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem gyerek után sem jött el az érzés, pedig 33 vagyok
2020. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre hiába vársz szerintem.

Ez egy olyan dolog,hogyha vágysz rá,akkor megérett a dolog benned ez oké.

De ha nem,akkor sem történik semmi.

Egy fiam van és tőlem mindig azt kerdik,hogy mikor jon a második.

Meglepődnek,hogy nem lesz. Miért nem? Kell a testver és társai.

Én meg mindig azt mondom,hogy majd azt én tudom... Vagyis mi tudjuk.

2020. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem KELL.
2020. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!