Hogy mondjam el? ☺️

Figyelt kérdés

Ki és milyen módon közölte a párjával majd később a családdal hogy kisbaba lesz? Mennyi idő után? Kreatív megoldást szeretnék majd

Természetesen még várom mit mond a doki de a tesztek pozitívak és a Clearblue szerint +2-3 ami elvileg 4-5 hétnek felel meg 🙂 a doki jövő héten esedékes.


2020. febr. 19. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
"Figyi, Pocok, azt hiszem terhes vagyok.", aztán oda adtam neki a tesztet, hogy ő is látja-e második csíkot. 😅😅
2020. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A pároddal közlést már rég elcseszted, neki a tesztet kellett volna megmutatni..
2020. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Tudom, hogy nem ilyen választ vársz... én is fontolgattam, hogy kreatívan mondom meg neki, pont a pozitív teszt után 1 héttel volt a szülinapja, eszembe jutott, hogy várok addig, és egy masnival átkötött dobozban megkapja a tesztet.

Aztán rájöttem, hogy de hiszen ez a közös gyerekünk. Ez nem valami jópofa cukiság, ami ajándék neki. Plusz én a romantikus meglepi-lánykérést is ellenzem, mi csak megbeszéltük, hogy összeházasodunk és kész. Közös dolog.

Szóval kimasíroztam a fürdőszobából és az orra alá dugtam a tesztet. Nagyon boldog volt! Azt mondta, rosszul esett volna neki utólag, ha még napokig titkolom.

A szüleimnek a 10. héten fogom elmondani, amúgy is kell mennem hozzájuk. Tesóméknak még nem tudom, lehet, nekik is akkor. Nem fogom tovább bírni. Úgy tervezem, hogy közös vacsinál előveszem az uh-képet, és azt mondom, be szeretnék mutatni valakit... jaj, remélem, épségben eljutunk odáig.

2020. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Tomi, terhes vagyok. Ennyi. Nem kell körítés.
2020. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

1. Baba

Azt hiszem sikerült


2.


Te is látod?



Családnak meg csak elmondtuk hogy úgy néz ki jön a gyerek majd utána a tesó


Ebből én nem tudtam sosem ilyen idilli cukiiskodást csinálni.. egyszerűen nem vagyok/ vagyunk olyan/-ok

2020. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a tesztet egyedül csináltam meg, mert azt gondoltam, megint negatív lesz. A 2 csík láttán rögtön odahívtam a férjem, és vele is ellenőriztettem. Nagyon boldog volt, nem értette, mit nem látok. A családnak az orvosi vizsgálat után akartuk elmondani, de szagérzékenység miatt lebuktunk. Akkor mondtuk, hogy baba lesz. Nem hitték el, háromszor kellett ismételni, kissé abszurd volt, de végül felfogták. Felesleges a körítés szerintem, maga a hír is nagyszerű.
2020. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2. Kommentelő a reggeli első teszt olyan hogy nem tűnnek el a csíkok bizonyos idő után. A második volt (dél körül) a Clearblue. Szimplán kíváncsi voltam ki hogy mondta illetve mondaná el. :)

Ismerem magam nem fogok tudni várni. De el kiabálni sem szeretnék semmit :(

2020. febr. 19. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudta, hogy már késik. Tudta,hogy tesztelték. Rögtön mondtam neki, nagyon boldog volt
2020. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi párommal közösen csináltuk a tesztet, izgatottabb volt mint én :) de ő egyébként se szereti ezeket a cukiskodo zoknicskas dolgokat, és igazat megvallva, imádtam látni az arcát miközben kijön a 2 csík a teszten.


Nagyszülőknek akkor mondtuk el, amikor már megvolt a 12. heti genetikai vizsgálat eredménye és minden rendben volt.

Előtte nekem volt 2 vetélésem, 8 és 10 héten, így vártunk, mert annál rosszabb nincs amikor bejelentés, elmegy, aztán mindenki jön a sajnalkozo dumával.

Szóval megvártuk a vizsgálati eredményeket és csak utána. Vettünk egy képeslapot, beletettuk az uh képet meg mellé 1-1 baba tusfurdot nagymama nagypapa feliratosat. Ennyi.

2020. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dec. 24-én teszteltem pozitívat, kézenfekvő lett volna, hogy beteszem a fa alá. De nem így tettem. Odamentem hozzá a teszttel és mondtam neki, hogy kisbabánk lesz.

A szülők és senki más még nem tudja, most töltöm a héten a 12. hetet. Velük így fogjuk közölni: képzeljétek, kisbabánk lesz, szeptemberre várjuk és kisfiú/kislány. (addig meglesz a nifty teszt eredménye, úgyhogy tudni fogjuk).


Hát nem egy kreatív megoldás, ez szerintem nem kell ezt túlbonyolítani.

2020. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!