Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A tápszereknek milyen íze...

A tápszereknek milyen íze van? Mire hasonlít? Finom?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
KB mint a tej csak édesebb. Nálunk a Humana gi volt ami inkább sós volt mint édes.
2020. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapszertol fugg. A hipoallergen (HA)

Tapszerek keserűek nagyon. Vannak natur izuek enis edesebbnek mondanam a tejnel. Van bananos tapszer a humana baby fit van vanilias tejital 1 eves kortol. Tehat fajtatol fugg

2020. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatejhez képest a HA keserű, de egyébként az is édeskés.
2020. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki. Én a kávéba raktam anno, mikor elfelejtettem tejet venni és tejpor se volt itthon.


Nem volt rossz vele a kávé, de tény, hogy nem sok cukrot kellett hozzá rakni.

2020. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leginkább a romlott tejhez hasonlított az íze 😰

Az anyatej egy fokkal jobb, de az is rossz volt.

2020. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbikam volt tápszeres, szerencsére nem kellett sokat kísérletezni, a legelső tápszer jó is volt neki, amit felírtak, úgyhogy nekem csak a sima Beba 1-2-vel van tapasztalatom, szerintem nagyon rossz az íze, de neki ízlett :)
2020. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!